Vai vēlaties tirgot šifrēšanu? Šeit ir 5 labākās apmaiņas, lai izmēģinātu savu roku

Bitcoin un dolārs, ko sinhronizē divas apļveida bultiņas.

Lai iegādātos Bitcoin vai citas kriptovalūtas, jums ir vairākas iespējas. Jūs varat doties uz Bitcoin bankomātu, pieņemt tos kā maksājumus par savām precēm un pakalpojumiem, iegādāties tos vienādranga vai no brokeru starpniecības. Vispopulārākais variants ir doties uz kriptovalūtas maiņu. Ne visas biržas tiek izmantotas, lai nopirktu Bitcoin ar tādām fiat valūtām kā ASV dolārs vai eiro. Dažas biržas galvenokārt tiek izmantotas Bitcoin tirdzniecībai turp un atpakaļ, lai iegūtu īstermiņa peļņu. Tas ir ļoti riskanti, taču, līdzīgi kā tiešsaistes azartspēles, tas var būt jautrs un izklaidējošs veids, kā zaudēt savu naudu.

Ar simtiem kriptovalūtu, kas pašlaik pastāv, kura no tām ir piemērota jums?

Kriptovalūtas maiņa ir hakeru un krāpšanas magnēti. No kriptovalūtas biržām 2018. gadā tika nopelnīts apmēram 1 miljards USD, tāpēc neliels pētījums par kriptovalūtas maiņu varētu būt tālu, lai izvairītos no tādas apmaiņas izmantošanas, kas zaudē naudu (galu galā jūs vēlaties zaudēt naudu pats).

Turklāt ne visas apmaiņas ir izveidotas vienādi. Biržas atšķiras ar tirdzniecībā pieejamām funkcijām un monētām. Daži piedāvā maržas un nākotnes līgumus, bet citi tirgo simtiem neskaidru žetonu ar nelielu tirgus kapitalizāciju. Citi var pieņemt tikai nedaudzas populāras fiat valūtas, piemēram, ASV dolārus, vai arī pilnībā tirgot pašas kriptovalūtas..

Dažas citas lietas, kurām vērts pievērst uzmanību, ir vidējie dienas apjomi: liels darījumu skaits rada uzticību biržai un parāda likviditāti. Līdzekļu procentuālais daudzums “aukstajos makos” ir vēl viens faktors - tie ir fondi, kas tiek glabāti bezsaistē, padarot tos grūtāk uzlaužamus.

Apskatīsim tuvāk kriptogrāfijas apmaiņu. Bet pirms sākat tirdzniecību, iepazīstieties ar savas valsts vietējiem nodokļu likumiem. Daudzās vietās, piemēram, ASV vai Eiropā, katrs Bitcoin pirkums vai pārdošana pat pret citu kriptovalūtu ir “ar nodokli apliekams notikums”, kas nozīmē, ka jums tas ir atsevišķi jādeklarē un jāaprēķina kapitāla pieauguma nodokļi. Simtiem darījumu dienā tas var būt ļoti grūti un dārgi!

Daudzas kriptovalūtas biržas darbojas ārpus skaidra tiesiskā regulējuma. Lai gan apmaiņas ASV un Eiropā ziņos par visām jūsu darbībām vietējām nodokļu iestādēm, ārzonu platformas jebkurā brīdī var nonākt pretrunā ar likumiem un tikt slēgtas, tāpat kā visi tur noguldītie līdzekļi.

1. Coinbase Pro

Coinbase, kuras galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, ir nobriedis spēlētājs šifrēšanas telpā un darbojas jau kopš 2012. gada. Tā ir lieliski piemērota iesācēju lietotājiem, darbojas vairāk nekā 100 valstīs un pieņem virkni fiat valūtu, ieskaitot ASV dolārus..

Rakstīšanas laikā apmaiņa nekad nav kļuvusi par uzlaušanas mēģinājumu upuri - tas nenozīmē feat, ņemot vērā kriptogrāfijas izsmalcinātību. Augustā tā publicēja emuāra ziņu, kurā sīki aprakstīja, kā tā spēja atspēkot ļoti progresīvu uzbrukumu.

Coinbase Pro 98% savu līdzekļu glabā aukstā makā, visiem lietotājiem pirms jebkura darījuma jāveic divu faktoru autentifikācija un aizsargā visus sensitīvos datus ar 256 bitu AES šifrēšanu. Lieki piebilst, ka tas ļoti nopietni uztver drošību un prasa darbiniekiem veikt kriminālizmeklēšanu.

Papildu bonuss ir tāds, ka visus tiešsaistes līdzekļus sedz apdrošināšana.

2. Krakens

Krakens ir vēl viena veterānu kriptovalūtas maiņas shēma, kas sāk darbību 2011. gadā. Reģistrācija ir diezgan vienkārša, un birža atbalsta fiat maksājumus ASV dolāros, Kanādas dolāros un eiro. Tas ir izveidots, lai pievilinātu gan individuālus, gan biznesa lietotājus, un ērts iekāpšanas process ļauj jums izspiest uzgriežņus un skrūves, kā sākt strādāt ar kriptogrāfijas darījumiem..

Lietotāji, kas meklē uzlabotas iespējas, var izmantot tādas iespējas kā maržinālā tirdzniecība un fjūčeri.

Kraken 95% savu līdzekļu glabā aukstā makā, paļaujas uz divu faktoru autentifikāciju un darbojas aktīva kļūdu novēršanas programma, lai atklātu drošības nepilnības, kuras tā komanda varētu palaist garām..

3. Binance

Binance sākās tikai 2018. gadā, bet tas ātri vien kļuva par vienu no populārākajām kriptovalūtas maiņas vietām pasaulē. Tas apgalvo, ka katru sekundi apstrādā vairāk nekā 1,4 miljonus darījumu ar ikdienas tirdzniecības apjomu, kas pārsniedz 1,2 miljardus USD. Sākotnēji galvenā mītne atradās Ķīnā, Binance pārcēla operācijas uz Maltu, lai izvairītos no normatīvā spiediena.

Šī apmaiņa atbalsta vairāk nekā simts altcoin, ieskaitot tādus populārus kā Ethereum, Ripple un EOS. Sākotnēji tā sākās tikai kā kriptogrāfijas apmaiņa, kas nozīmē, ka kriptovalūtas pirkšanai nevarējāt izmantot fiat valūtu, bet nesen tika atļauti kredītkaršu maksājumi..

Šā gada sākumā Binance tika uzlauzts līdz 7000 Bitcoin jeb 40 miljoniem USD fiat ekvivalentā, taču visiem lietotājiem tika izmaksāta kompensācija no avārijas fonda, kuru bija izveidojusi birža, un izpilddirektors turēja lietas ļoti caurspīdīgi..

Par visiem darījumiem tā iekasē fiksētu 0,1% tirdzniecības maksu, ar 25% atlaidi, ja jūs tirgojaties ar Binance Coin (BNB)..

4. Dvīņi

Dvīņi ir Winkelvoss dvīņu smadzenes, slavenākie ar apgalvojumiem, ka Facebook ideja bija viņu, nevis Marka Zukerberga ideja. Tomēr viņi kaut ko zina kaut ko par kriptonauda un ir kaislīgi aizstāvji, lai to vairāk iekļautu vispārējās finanšu aprindās..

Apmaiņa nesen izturēja visaptverošu Deloitte drošības auditu, un tāpat kā standarta kriptogrāfijas prakse izvēlas tikai nelielu daļu savu līdzekļu glabāt tiešsaistes karstajā makā. Tas pieņem ASV dolārus kā vienīgo fiat valūtu un ļauj tirgot Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Litecoin un Zcash.

5. Huobi

Huobi, kas dibināts Ķīnā, tagad atrodas Singapūrā, un tam ir biroji Honkongā, Dienvidkorejā, Japānā un ASV. Tas atbalsta Bitcoin un virkni altcoīnu, piemēram, Ethereum, Ripple, Litecoin un daudz ko citu. Lietotāji var iegādāties kriptovalūtas ar debeta un kredītkartēm, un birža uztur 20 000 Bitcoin rezerves fondu, lai rīkotos ārkārtas situācijās, piemēram, hack.

Tas piedāvā divas versijas: Huobi Pro ir uzlabotā versija, kas paredzēta daudzām kriptovalūtu tirdzniecības iespējām, savukārt Huobi ir paredzēta jaunpienācējiem un iesācējiem. Klientu apkalpošana, izmantojot tiešraidi, ir pieejama arī visu diennakti.

Vai vēlaties tirgot šifrēšanu? Šeit ir 5 labākās apmaiņas, lai izmēģinātu savu roku
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.