Šī viena ierīce var aizsargāt visu jūsu mājas tīklu

WiFi maršrutētājs ar ērces simbolu wifi signālā.

Ja jūs jau izmantojat VPN, jūs zināt, ka tam ir daudz priekšrocību, sākot no tiešsaistes darbību privāta saglabāšanas līdz palīdzot straumēt visu jūsu iecienīto saturu un iegūt neierobežotu piekļuvi internetam..

Bet VPN lietotnēm ir ierobežojumi. Tos var uzstādīt daudzās ierīcēs, piemēram, galddatoros un mobilajos tālruņos, bet ne noteiktās viedierīcēs un sīkrīkos, piemēram, viedajos ledusskapjos, drošības kamerās un dažos viedajos televizoros. Šie priekšmeti bieži tiek pakļauti hakeriem un snoops.

VPN pakalpojumi arī parasti ierobežos vienlaicīgu savienojumu skaitu, ko varat izveidot ar vienu kontu. ExpressVPN abonements ļauj jums izveidot savienojumu ar VPN serveriem, izmantojot vienlaikus ne vairāk kā piecas ierīces, kas ir daudz lielākajai daļai cilvēku, bet varbūt ne visiem..

Labās ziņas: abus šos ierobežojumus var noņemt vienā piegājienā - maršrutētājā iestatot VPN.

Kāpēc jums vajadzētu iegūt ExpressVPN maršrutētājā

Jaunākās ExpressVPN lietotnes instalēšana maršrutētājā ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā ar VPN savienojumu aptvert visu jūsu tīklā..

1. Tas aizsargā visas jūsu ierīces

Tajā skaitā ir tādi, kas nevar tieši palaist VPN lietotni, piemēram, spēļu konsoles, daži viedie televizori un sadzīves tehnika. Ja mājas tīklā ir vairāk nekā piecas ierīces, maršrutētājs var aizsargāt visas tās, vienlaikus skaitot tikai vienu VPN savienojumu. Bonuss: Visi viesi vai tehnofobi, kas izveido savienojumu ar jūsu maršrutētāju, tiks automātiski aizsargāti, un nevajadzēs lietotni savās ierīcēs.

2. Tas ir ērti lietojams

Nav nepieciešams atvērt termināli vai ielauzties sviedros, izmantojot dažādas iespējas un iestatījumus. ExpressVPN maršrutētāja lietotnes saskarne ir intuitīva, vienkārša un vienkārša kā pievienošanās Wi-Fi tīklam..

ExpressVPN maršrutētāja lietotnes lietotāja interfeiss.

3. Tas ir pielāgots jūsu vajadzībām

Vai nevēlaties visas savas ierīces savienot ar maršrutētāja VPN? Mūsu maršrutētāja lietotne ļauj jums izvēlēties un izvēlēties ierīces, kuras vēlaties segt ar VPN, atstājot tās, kuru nav, pateicoties sadalītajam tunelim. Tas novērš situāciju, kad notiek viss vai nekas, un ļauj pilnībā pielāgot, kā ierīces savienojas ar maršrutētāju.

Vai vēlaties ExpressVPN maršrutētāju? Mēs atdodam piecus!

Ja vēlaties saņemt pilnīgu visu jūsu ierīču aizsardzību mājās, šī ir jūsu iespēja bez maksas iegūt ar ExpressVPN saderīgu Linksys WRT3200ACM maršrutētāju ar 12 mēnešu ExpressVPN abonementu sāknēšanai..

Pievienojieties mūsu konkursam dāvanu vietnes Gleam laikā līdz 2020. gada 20. janvārim plkst. 23.59 plkst. Austrumu laiks (ASV). Tā ir izlases veida izloze, bet jūs varat palielināt savu ierakstu skaitu, veicot darbības, kas norādītas sacensību lapā. Veiksmi!

ExpressVPN maršrutētāja izsniegšana

Šī viena ierīce var aizsargāt visu jūsu mājas tīklu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.