Vietne, kas zina, kur dzīvo jūsu kaķis

Vietne, kas zina, kur dzīvo jūsu kaķis.

Fakts: Kaķiem patīk uzmanība. Ikviens, kurš kādreiz ir mēģinājis skatīties televizoru ap kaķi, kurš ekrāna priekšā laiza tā ziemeļu reģionus, to apliecinās.

Un, protams, nav svarīgi, no kurienes nāk uzmanība. Kramplauži, slepkavas, slepkavas un vissliktākais - aukstuma zvanītāji ir tikai potenciāls silts klēpis un zīdītājs, no kura gūt insultu.

Dažiem svešiniekiem var būt pat zivis - tieši tāpēc kaķi mūžīgi pārraida savus portretus un atrašanās vietu visiem planētas iedzīvotājiem.

Kā kaķi pārraida savu atrašanās vietu?

Labi, tehniski tieši nelaimīgie cilvēki pārraida visu jauko planētu attēlu un savu jauko-pūkaino bumbiņu atrašanās vietu. Bet nav tā, ka kaķi kaut ko dara, lai to apturētu.

Es zinu, kur dzīvo jūsu kaķis, izmitina 15 miljonus kaķu attēlu mitināšanas vietnēs (piemēram, Flickr, Twitpic un Instagram) un piesprauž kaķa atrašanās vietu no metadatos iestrādātajām platuma un garuma koordinātām..

Neticami, ka absolūti ikviens var paņemt no jūsu fotoattēliem informāciju par atrašanās vietu. Visi dati ir pieejami, izmantojot publiskās API, kuras nodrošina fotoattēlu koplietošanas vietnes.

Iknowwhereyourcatlives.com koncentrējas uz kaķiem, bet kaķiem lielākoties nav nozīmes (ķecerība!). Ja tikai no attēla varat redzēt, kur dzīvo kaķis, varat arī redzēt, kur bērns dzīvo, tikai no attēla.

Saka vietni:

"Mēs sākām šo piedzīvojumu, domājot par misiju: ​​norādīt uz piekļuves vieglumu datiem un fotoattēliem tīmeklī."

Kaķu tēla projekts izceļ, kā uzņēmumi izmanto savu klientu datus un cik viegli cilvēkam ir negribot dalīties ar personisko informāciju..

Krāšņā kaķēnu meklēšanas vietne apgalvo, ka kaķa attēla atrašanās vietu var piespraust ar precizitāti 7,8 metri (~ 25 pēdas)..

Bet kāpēc viņi to dara? Viņi saka, ka tas ir paredzēts sabiedrības izpratnei (un kaķēnu attēliem):

"Mēs centāmies parādīt, cik plašai sabiedrībai ir viegli pieejama informācija par sociālo mediju lietotājiem un momentuzņēmumi."

Vienīgais veids, kā noņemt kaķu attēlus no vietnes “Es zinu, kur dzīvo jūsu kaķis”, ir tīrs

Lai iemācītu mums mācību un izceltu, cik bezrūpīgi ir nerātni kaķu īpašnieki, vienīgais veids, kā noņemt attēlus no vietnes, ir izdzēst tos no jūsu mitināšanas vietnes vai mainīt attēla privātuma iestatījumu..

Acīmredzot internets bez kaķu attēliem ir pilnīgi smieklīgs, tāpēc ExpressVPN iesaka mainīt privātuma iestatījumus, pronto.

To darot, apgalvojot, ka es zinu, kur dzīvo jūsu kaķis, jūsu kaķis 30 dienu laikā tiks noņemts no vietnes.

Ņemiet vērā to, ko jūs kopīgojat tiešsaistē

Esiet piesardzīgs, ko kopīgojat tiešsaistē, pat ja tas ir nevainojams, un visiem tas jāredz tūlīt!

Ja jums patiešām ir jāparāda visai pasaulei, cik pievilcīgs ir jūsu jumta meistars, izmantojiet tādu rīku kā Metadatu anonimizācijas rīku komplekts, lai noņemtu metadatus no fotoattēla.

Vietne, kas zina, kur dzīvo jūsu kaķis
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.