Ziemeļkoreja: dīvaini fakti no visdīvainākajām valstīm uz Zemes

Ziemeļkorejas fakti

ExpressVPN atbild uz KTDR jautājumiem, kurus jūs jau esat uzņēmis. Un daži, kas jums noteikti nav.

Vai varat pievienot FAQ? Atstājiet savus iecienītos Ziemeļkorejas sīkumus komentāros, un mēs tos pievienosim sarakstam. Mēģināsim iegūt internetā lielāko Ziemeļkorejas faktu kolekciju!

Runājot par kuru…

1. Vai Ziemeļkorejai ir internets??

Tas noteikti! Un tas ir pārsteidzoši ātri, maksimālais ātrums sasniedz pat 2,5 gbit / s. Lai gan globālais tīmeklis galvenokārt ir slēgts Ziemeļkorejas pilsoņiem, pastāv tikai vietējais tīkls, kas pazīstams kā Kwangmyong. Neticami, ka pavisam nesen – 2014. gadā – Ziemeļkorejā bija tikai 1024 IP adreses.

2. Cik liels ir Ziemeļkorejas militārais spēks?

MASĀJS! Sākot ar 2013. gadu, Ziemeļkorejas militārajam personālam ir vismaz 9 495 000 aktīvo, rezerves un paramilitāro personālu, padarot to par lielāko militāro organizāciju uz Zemes. Satriecoši 40% iedzīvotāju ir armijā.

Ziemeļkoreja ir vienīgā planētas valsts, kuras apcietinājumā ir ASV jūras kara kuģis. USS Pueblo ir bijis tur kopš 1968. gada.

3. Cik tālu aiz rietumiem atrodas Ziemeļkoreja?

Tieši 1911 gadi. Gads KTDR ir 105 gadi, pamatojoties uz Jučes kalendāru, kas sākās ar valsts dibinātāja Kima Il-sunga dzimšanu.

4. Vai es KTDR iekļūstu nepatikšanās??

Tās ir šūpoles un apļveida krustojumi. Par Netflix skatīšanos jūs varētu saņemt nāvessodu. Bet, no otras puses, Ziemeļkorejā marihuāna nav klasificēta kā narkotika.

5. Kur ir lielākais stadions pasaulē?

Tā būtu Ziemeļkoreja. Rungrado 1. maija stadionā ir 150 000 cilvēku.

6. Vai vienradzi pastāv?

Jā. Ziemeļkorejas arheologi Rietumu zinātnes jēdzienu 2012. gadā nolika līdz saviem spēkiem, jo ​​viņi paziņoja par senās Vienradža mutes atklāšanu..

Neredzams vienradzisGanāmpulks vienradžu, kā to redz rietumi.

7. Vai es varu nogriezt matus Ziemeļkorejā??

Neesiet smieklīgs, protams, varat! Bet ne tad, ja vēlaties kādu no šiem drausmīgajiem “kapitālisma” diskontiem. Līdz pagājušajam gadam bija, atklāti sakot, dekadentiski 28 valsts apstiprināti diskonti. Bet kurš patiešām vēlas tik daudz izvēles? 2015. gada novembrī dārgais Ziemeļkorejas vadītājs gudri un drosmīgi pavēlēja visiem vīriešiem nokopēt viņa ideālo griezumu. Un kāds iespaidīgs matu griezums tas ir.

8. Vai man var piederēt automašīna Ziemeļkorejā??

Jā, pretēji citiem ziņojumiem, jums var būt automašīna! Ziemeļkorejai ir pat savs automašīnu ražotājs Pyeonghwa Motors. Viņi gadā tomēr pārdod tikai apmēram 400 automašīnas, jo neviens tās nevar atļauties.

Kim Jong-Un iemācījās vadīt tikai trīs gadus vecs! Neticami!

9. Vai Ziemeļkoreja kādreiz būs demokrātiska??

Par ko tu runā? Tā jau ir! Reizi piecos gados notiek vēlēšanas*. Balsošana ir obligāta, un vēlētāju aktivitāte vienmēr ir ļoti tuvu 100%.

*Balsošanas kartītē ir tikai viens vārds.

10. Kāpēc Ziemeļkoreja izolējas no pārējās pasaules?

Vairāk rietumu melu! Nesen, 2013. gadā, Ziemeļkoreja uzrunāja savus dienvidu kaimiņus. Tā, protams, bija nekontrolējamu draudu sērija. Un viņi to nosūtīja pa faksu.

11. Vai es varu doties uz amerikāņu kalniņiem Ziemeļkorejā??

Wikipedia apgalvo, ka Ziemeļkorejā ir vismaz septiņi atrakciju parki. Lai gan kāpēc jūs uztraucaties, kad tā vietā varētu apmeklēt valsts populārāko tūristu piesaisti? Kim Jong-Il mirušais ķermenis.

12. Vai es saprotu valodu??

Kāpēc jums tas būtu vajadzīgs? Krāšņā Phenjanas svešvalodu izdevniecība majestātiski tulko ziemeļkorejiešu tekstus svešvalodās jūsu izklaidei.

Tomēr veiksmi sekot KTDR pilsoņiem. Ziemeļkorejā ir satriecošs 100% lasītprasmes līmenis.

13. Kijong-Dong izskatās jauki, vai es varu to apmeklēt?

Kijong-Dong ir jauks ciemats, kas atrodas demilitarizētajā zonā, netālu no robežas ar Dienvidkoreju. Bet jūs nevarat apmeklēt, jo tas nav īsts. Novērojumi no dienvidiem apstiprina, ka tur faktiski neviens nedzīvo, un ir aizdomas, ka spoku pilsēta tika uzcelta, lai mudinātu dienvidu apgabalus uz ziemeļiem.

Jautri, ka Dienvidkoreja savā robežas pusē pilsētā Tae Sung Dong uzlika masīvu 320 pēdu karoga mastu. Ziemeļkoreja atbildēja, uzliekot 525 pēdu lielu karoga mastu Kijongdongā.

Tae Sung Dong Kijong-Dong Kim Jong Ding Dong, ja vēlaties.

14. Kā mums vajadzētu reaģēt uz Ziemeļkorejas kodolizmēģinājumiem?

2016. gada sākumā Ziemeļkoreja nolēma demonstrēt savu militāro spēku, izmēģinot apšaudi ar kodolbumbu. Tas izraisīja pāris uzacis visā pasaulē. Dienvidkoreja gāja vēl tālāk, palielinot arī apjomu.

Brutālā propagandas pasākumā Dienvidkoreja ierindojās skaļruņos uz robežas un uzspridzināja mūziku no Seulas izcilākajām zēnu grupām. Karš var būt ļoti nežēlīgs.

Ziņkārīgs aizraušanās ar Ziemeļkoreju

Šie ir mūsu iecienītākie fakti par slepenāko planētas tautu, taču attiecībā uz Ziemeļkoreju ir daudz vairāk dīvainību. KTDR joprojām ir daudz izklaides avotu Rietumiem, iespējams, pateicoties tam, cik maz mēs patiesībā zinām par šo vietu. Vai varbūt tas notiek savdabīgo Kima Jong-Unu stāstu dēļ, kas bieži tiek izmantoti mūsu kapitālistu-cūku ziņu sniedzējiem.

Ziemeļkorejas gudrībaMēs vēlamies patiesību! Mēs varam rīkoties ar patiesību!

Kāds ir jūsu iecienītākais Ziemeļkorejas fakts? Palīdziet mums izveidot galīgos KTDR FAQ!

Atstājiet komentāros savus visdīvainākos Ziemeļkorejas faktus, un mēs tos labākos pievienosim sarakstam. Kopā mēs varam atšķetināt visdīvainākās planētas nācijas noslēpumus.

Piedāvātais attēls: viperagp + Steinar / Dollar Photo Club
Bez vienradziem: igor / Dollar Photo Club
Fakti: enterlinedesign / Dollar Photo Club

Ziemeļkoreja: dīvaini fakti no visdīvainākajām valstīm uz Zemes
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.