Priebeh pripojenia uviazol na polceste

[ware_item id=33][/ware_item]

Ak sa pripájate k serveru, môžete pozrite sa, ako sa priebeh vášho pripojenia zasekol na polovicu na dlhší čas:


Aplikácia ExpressVPN uviazla pri pokuse o pripojenie.

Ak vidíte, že sa to deje:

  1. Ak sa nachádzate na mieste so známymi problémami s pripojením VPN, počkajte asi 30 sekúnd, kým sa pripojenie dokončí. Ak to nefunguje, skúste pripája sa na iné miesto.
  2. Odpojte zariadenie ExpressVPN od zariadenia a skúste to prístup na internet. Ak pri odpojení od siete VPN dôjde k problémom s pripojením, je to problém so základným internetovým pripojením, ktoré používate.
  3. Ukončite (alebo ukončite) ExpressVPN na svojom zariadení a potom znovu otvorte aplikáciu. Po opätovnom spustení aplikácie sa pokúste pripojiť k inému umiestneniu servera. Ak sa dokážete pripojiť k inému miestu, skúste sa znova pripojiť k pôvodnému miestu. Ak narazíte na problém, pravdepodobne sa vyskytol problém s pôvodným umiestnením, ku ktorému ste sa pokúsili pripojiť.
  4. Reštart vaše zariadenieznovu spustiť ExpressVPN. Po opätovnom spustení aplikácie sa pokúste pripojiť k inému umiestneniu servera. Ak sa dokážete pripojiť k inému miestu, skúste sa znova pripojiť k pôvodnému miestu. Ak narazíte na problém, pravdepodobne sa vyskytol problém s pôvodným umiestnením, ku ktorému ste sa pokúsili pripojiť.
  5. Prihláste sa do svojho účtu ExpressVPN, vybrať Nastaviť ExpressVPN stiahnuť najnovšiu verziu ExpressVPN. Potom nastavte aplikáciu ExpressVPN a potom sa pripojte k umiestneniu na serveri.
  6. Skontrolujte, či platnosť vašej licencie vypršala. Pomoc nájdete v tejto príručke o reaktivácii uplynutej platnosti licencie alebo predplatného.

Pri vykonávaní týchto krokov môžete kedykoľvek kontaktovať tím podpory ExpressVPN a požiadať o priamu pomoc.

Priebeh pripojenia uviazol na polceste
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.