Kā izmantot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

ExpressVPN pārlūka paplašinājums ļauj jums to izdarīt attālināti kontrolējiet lietotni ExpressVPN no pārlūka Chrome un Firefox.

Papildus interneta trafika nodrošināšanai un anonimizēšanai ExpressVPN pārlūka paplašinājums var palīdzēt arī sabojāt HTML5 ģeogrāfisko atrašanās vietu. ExpressVPN pārlūka paplašinājumā ir arī Elektroniskās robežas fonda funkcija HTTPS visur. Šī funkcija šifrē jūsu saziņu ar daudzām lielākajām vietnēm, nodrošinot drošāku pārlūkošanu.

Lai izmantotu ExpressVPN pārlūka paplašinājumu, jums jābūt:

 • ExpressVPN Mac lietotne (versija 7.1 vai jaunāka), vai
 • ExpressVPN Windows lietotne (versija 6.9 vai jaunāka), vai
 • ExpressVPN Linux lietotne (versija 2.0 vai jaunāka)

lejupielādēt un aktivizēt. Jūs nevar izmantojiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumu bez ExpressVPN lietotnes.

Kā iegūt ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

Windows

Operētājsistēmai Windows: Lai lejupielādētu paplašinājumu, atveriet savu lietotni, noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡), atlasīt Iespējas, tad dodieties uz Pārlūkprogrammas cilne. Klikšķis Iegūstiet pārlūka paplašinājumus un sekojiet norādījumiem lapā.Noklikšķiniet, lai iegūtu ExpressVPN pārlūka paplašinājumus.

Mac

Mac operētājsistēmai: Lai lejupielādētu paplašinājumu, atveriet savu lietotni, noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡), atlasīt Preferences ..., tad dodieties uz Pārlūkprogrammas cilne. Klikšķis Iegūstiet pārlūka paplašinājumu un sekojiet norādījumiem lapā.Iegūstiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumus operētājsistēmā Mac.

Linux

Operētājsistēmai Linux: Lai lejupielādētu paplašinājumu, izpildiet vienu no šīm komandām: expressvpn install-firefox-extension

expressvpn instalēt-hroms-paplašinājums

expressvpn paplašināšanas komanda

Lietotājiem, kuri instalēja savu pārlūkprogrammu no Ubuntu programmatūras centra

Ja instalējāt savu tīmekļa pārlūku no Ubuntu programmatūras centrs, jums var šķist, ka ExpressVPN pārlūka paplašinājums nespēj sazināties ar ExpressVPN Linux lietotni. Lai atrisinātu šo problēmu:

 1. Dublējiet pārlūka iestatījumus un grāmatzīmes
 2. Dodieties uz Ubuntu programmatūras centru un atinstalējiet pārlūkprogrammu
 3. Atveriet Terminālis
 4. Ievadiet $ sudo apt atjauninājumu
 5. Atkarībā no pārlūka ievadiet $ sudo apt install chromium-browser vai $ sudo apt install firefox
 6. Atveriet pārlūkprogrammu, ievadot $ chromium-browser vai $ firefox
 7. Iegūstiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumu, ievadot expressvpn install-firefox-extension vai expressvpn install-chrome-extension.

Tādējādi pārlūkprogrammā tiks atvērta lapa paplašinājuma lejupielādēšanai. Klikšķiniet uz Iegūstiet paplašinājumu lai turpinātu.

Klikšķis

Svarīgs: Ja vēl neesat instalējis Google Chrome vai Mozilla Firefox, lūdzu, vispirms lejupielādējiet un iestatiet pārlūku. Lai iegūtu pārlūku, varat sekot lietotnes saitei.

ExpressVPN pārlūka paplašinājuma funkcijas

 • Pievienojiet un atvienojiet no VPN. Tas ietekmē visas jūsu sistēmas lietotnes, ne tikai pārlūkprogrammu.
 • Mainīt VPN atrašanās vietu:
  • Lai izvēlētos citu VPN atrašanās vietu, noklikšķiniet uz Vietas atlasītājs.Noklikšķiniet uz atrašanās vietas atlasītāja.
  • Lai izveidotu savienojumu ar vislabāko jums ieteikto vietu, noklikšķiniet uz Viedā atrašanās vieta.Noklikšķiniet uz Viedā atrašanās vieta.
  • Izvēlieties no plkst Ieteicams atrašanās vietas paplašinājumā.Skatiet ieteicamās atrašanās vietas ExpressVPN pārlūka paplašinājumā.
  • Klikšķiniet uz Visas atrašanās vietas lai apskatītu visu pieejamo VPN vietu sarakstu. Varat arī meklēt noteiktu atrašanās vietu, pārskatīt nesen pievienotās atrašanās vietas un redzēt visas atrašanās vietas, kuras ExpressVPN lietotnē esat atzīmējis kā iecienītākās..Skatīt visas atrašanās vietas ExpressVPN pārlūka atrašanās vietā.
 • Īsumā skatiet savu VPN statusu pārlūka rīkjoslā: oranža savienojuma laikā, zaļa savienojuma laikā un pelēka krāsa kļūdu novēršanai.Pārlūka paplašinājumu ikonas, kas norāda, vai ExpressVPN var izveidot savienojumu.
 • Automātiski izveidojiet savienojumu, kad jūsu pārlūkprogramma sāk darboties pēdējā veiksmīgā VPN servera vietā. Lai ieslēgtu šo funkciju, noklikšķiniet uz ExpressVPN ikona rīkjoslā noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡), klikšķis Iestatījumi, un pārslēgties Izveidojiet savienojumu, palaižot pārlūku uz ieslēgts.Iestatījumu izvēlne ExpressVPN pārlūka paplašinājumā.
 • Piekļūstiet papildu privātuma un drošības funkcijām. Lai izmantotu šīs funkcijas, noklikšķiniet uz ExpressVPN ikona rīkjoslā noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡), un noklikšķiniet uz Privātums & Drošība.Privātuma un drošības izvēlne ExpressVPN pārlūka paplašinājumā.
 • Viltība par jūsu atrašanās vietu (neobligāti). Tas neļauj HTML5 ģeogrāfiskajai atrašanās vietai atklāt jūsu fizisko atrašanās vietu, kad ir pievienots VPN.
 • Bloķēt WebRTC (neobligāti). Tas aizēnos jūsu IP no WebRTC noplūdēm un nodrošinās, ka pārlūks Chrome medijiem izmantos to pašu tīkla ceļu kā parastajai tīmekļa trafikai..
 • HTTPS visur (neobligāti). Šī funkcija automātiski savieno jūs ar vietnes drošāku HTTPS versiju, ja ir pieejama HTTPS versija.

ExpressVPN pārlūka paplašinājuma uzvedība

Pārskats par ExpressVPN pārlūka paplašinājumu darbību dažādos stāvokļos:

 • Ja darbojas gan ExpressVPN lietotne, gan pārlūkprogramma ar instalētu ExpressVPN paplašinājumu un ir savienoti ar VPN, VPN atvienošana no vai nu lietotnē ExpressVPN, vai pārlūkprogrammā būs atvienojiet VPN gan lietotnē ExpressVPN, gan pārlūkprogrammā.
 • Ja darbojas gan ExpressVPN lietotne, gan pārlūkprogramma ar instalētu ExpressVPN paplašinājumu un ir savienoti ar VPN, atmest ExpressVPN lietotne būs atvienojiet VPN.
 • Ja darbojas gan ExpressVPN lietotne, gan pārlūkprogramma ar instalētu ExpressVPN paplašinājumu un ir savienoti ar VPN, atmest pārlūks būs NAV atvienojiet VPN.
 • Ja darbojas tikai lietotne ExpressVPN, aizveriet ExpressVPN lietotne būs atvienojiet VPN.

Mainiet valodas ExpressVPN pārlūka paplašinājumā

Noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡).

ExpressVPN pārlūka paplašinājumā noklikšķiniet uz hamburgera izvēlni.

Izvēlieties Iestatījumi.

Klikšķiniet uz

Zem Paplašināšanas valoda, atlasiet valodu, kuru vēlaties mainīt.

Atlasiet valodu, uz kuru nomainīt.

Kļūdas ExpressVPN pārlūka paplašinājumā

Šeit ir dažas bieži sastopamas kļūdas, kas var rasties, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu. Skatiet zemāk kļūdas un risinājuma darbības:

Savienojums neizdevās

ExpressVPN pārlūka paplašinājuma kļūda: Nevar izveidot savienojumu.

Risinājums: Pārliecinieties, vai datoram ir savienojums ar internetu. To var pārbaudīt, atmetot ExpressVPN un mēģinot piekļūt internetam.

Šim paplašinājumam nepieciešama Mac / Windows / Linux lietotne

Jūsu datorā nav instalēta neviena lietotne ExpressVPN.

Risinājums: Lejupielādējiet un instalējiet jaunāko Mac, Windows vai Linux lietotņu versiju. Ja pēc lietotnes instalēšanas datorā joprojām redzat šo ziņojumu, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

Ir jāatver ExpressVPN lietotne

Vispirms ir jāatver ExpressVPN lietotne.

Risinājums: Datorā atveriet lietotni ExpressVPN. Pēc lietotnes atvēršanas varat to kontrolēt, izmantojot pārlūka paplašinājumu.

Kā atinstalēt ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

Lai atinstalētu ExpressVPN pārlūka paplašinājumu, rīkojieties šādi:

Chrome

 1. Noklikšķiniet uz vertikālā elipse (⋮)Vairāk rīku >  Paplašinājumi.
 2. Atrodiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumu un noklikšķiniet uz Miskaste ikona labajā pusē.

Firefox

 1. Noklikšķiniet uz hamburgeru ēdienkarte (≡)Papildinājumi.
 2. Cilnē “Papildinājumu pārvaldnieks” atlasiet Paplašinājumi vai motīvi.
 3. Atrodiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumu un noklikšķiniet uz Noņemt.
 4. Klikšķis Restartēt tagad ja tiek prasīts.
Kā izmantot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.