Kā bloķēt konkrētas IP adreses Huawei maršrutētājos

[ware_item id=33][/ware_item]

iestrēdzis nepieciešama palīdzība


Iestrēdzis un vajadzīga neliela palīdzība?

Runā ar cilvēku

Daži straumēšanas pakalpojumi darbosies uzticamāk, ja maršrutētājā bloķēsit noteiktas IP adreses. Šī rokasgrāmata jums parādīs kā bloķēt noteiktas IP adreses Huawei maršrutētājos, kā paraugu izmantojot divas Google DNS servera adreses (8.8.8.8 un 8.8.4.4).

Lai bloķētu noteiktas Huawei maršrutētāja IP adreses, jums būs jāiestata īpaši maršrutēšanas noteikumi. Šie noteikumi nodrošina, ka tīkla trafiks neplūst caur jūsu norādītajiem IP.

Tā darīt:

  1. Lapā “Maršrutētāja iestatījumi” dodieties uz Advanced un atlasiet Ugunsmūris. Daži citi maršrutētāji rāda IP filtrēšana cilnē “Advanced”.  huawei uzlabotais ugunsmūris
  2. Atveriet Ugunsmūra līmenis nolaižamajā sarakstā un izvēlieties Pielāgots. Nosauciet šo “google”, pēc tam iesniedziet to. Pēc šīs darbības pabeigšanas jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu: ugunsmūris google
  3. Izvēlieties tikko izveidoto ugunsmūra līmeni (“google”) un pēc tam atlasiet IP filtrēšana. google ip filtrēšana
  4. Labajā pusē noklikšķiniet uz Jauns tad ievadiet 8.8.8.8. Klikšķis Iesniegt. huawei pievienot google ip
  5. Atkārtojiet iepriekš minēto, bet ievadiet 8.8.4.4 tā vietā.
  6. Atkarībā no tā, kuru straumēšanas pakalpojumu vēlaties izmantot, iespējams, būs jāpievieno vēl daži IP. Lai iegūtu konkrētu IP sarakstu, lūdzu, sazinieties ar ExpressVPN atbalsta komandu.
  7. Ja esat ieslēgts Windows, atver savu Komandu uzvedne. Ja esat ieslēgts Mac, atver savu Terminālis.
  8. Ievadiet ping 8.8.8.8 un ping 8.8.4.4 (un citus IP, kurus bloķējāt).
  9. Pingvju testiem vajadzētu neizdoties (tiek parādītas tādas kļūdas kā “Noildzis” vai “Galamērķa resursdators nav sasniedzams”). Ja saņemat atbildi, pārbaudiet, vai esat pareizi veicis iepriekšminētās darbības. Ja problēma joprojām pastāv, atsāknējiet maršrutētāju un atkārtojiet šīs darbības.
Kā bloķēt konkrētas IP adreses Huawei maršrutētājos
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.