Kā iestatīt ExpressVPN Sabai maršrutētājā ar OpenVPN

Šis ceļvedis sniedz informāciju par ExpressVPN iestatīšanu maršrutētājā, kas iegādāts no Sabai Technology. Sabai pārdod maršrutētājus, kas jau ir ielādēti ar operētājsistēmu ar nosaukumu Sabai OS, kas padara samērā vieglu VPN lietošanu maršrutētājā.

Šī rokasgrāmata ir paredzēta OpenVPN. Lai iegūtu instrukcijas par PPTP, lūdzu, skatiet šo pamācību.

Lejupielādējiet VPN konfigurāciju

Atveriet Sveiciena e-pasts kuru saņēmāt, reģistrējoties ExpressVPN. Noklikšķiniet uz saite e-pastā.

atveriet sveiciena e-pastu

Ja šo saiti nevarat atrast, pierakstieties savā ExpressVPN kontā.

pierakstieties savā expressvpn kontā

Kad esat noklikšķinājis uz saites sveiciena e-pastā vai pierakstījies vietnē, noklikšķiniet uz Iestatiet vairākās ierīcēs.

iestatīt uz vairākām ierīču logiem

Klikšķiniet uz Manuālā konfigurēšana ekrāna kreisajā pusē un pēc tam atlasiet OpenVPN cilne labajā pusē. Jūs vispirms redzēsit savu lietotājvārds un paroli un pēc tam OpenVPN konfigurācijas faili.

Lejupielādējiet un saglabājiet .ovpn fails (-i) vai vietas (piemēram, Losandželosa, Ņujorka utt.), ar kurām vēlaties izveidot savienojumu. Šajā failā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savienojumu ar šo atrašanās vietu. Tajā ir piekļuves atslēgas jūsu ExpressVPN kontam, kas ļaus jūsu Sabai maršrutētājam pieteikties ExpressVPN.

jauna openvpn manuālā konfigurācija

Konfigurējiet savu Sabai maršrutētāju

Pievienojiet datoru Sabai maršrutētāja Wifi tīklam. Pēc noklusējuma tas ir tīkls ar nosaukumu Sabai24 vai Sabai58. Wifi parole ir uzrakstīta uz papīra lapas, kas piegādāta kopā ar jūsu Sabai maršrutētāju.

pieslēgties sabai

Atveriet pārlūku un piesakieties sava Sabai maršrutētāja vadības panelī. Parasti adrese ir http://192.168.199.1. Lietotājvārds un parole ir uzrakstīti arī uz papīra lapas, kas pievienota jūsu Sabai maršrutētājam.

ievadiet sabai maršrutētāja vadības paneli

Pēc pieprasījuma izpildiet instrukcijas, lai aktivizētu savu Sabai maršrutētāju. Šis ir vienreizējs solis, kas Sabai nepieciešams, pirmo reizi lietojot.

Izvēlnes augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Tīkls > OpenVPN

tīkls - openvpn

Sabai vadības panelī noklikšķiniet uz 'Izvēlēties failu', un norādiet .ovpn failu, kuru lejupielādējāt 2. darbībā. Piemēram, norādiet my_expressvpn_los_angeles_udp.ovpn. Visticamāk, tas atrodas datora mapē “Lejupielādes”.

izvēlēties .ovpn failu

Klikšķis 'Rādīt failu'.

parādīt failu

Ievadiet lietotājvārdu un paroli, kuru atradāt iepriekš.

ievadiet informāciju

Klikšķis 'Sākt'. Jūsu Sabai maršrutētājs tagad izveidos savienojumu ar ExpressVPN.

sākt savienojumu

Pagaidiet 15 līdz 30 sekundes. Kad savienojums būs veiksmīgs, redzēsit “VPN ir izveidots, izmantojot OpenVPN ” lapas augšējā labajā stūrī.

vpn ir izveidots caur openvpn

Pārliecinieties, ka varat pārlūkot tīmekli. Atveriet jaunu pārlūka logu un mēģiniet apmeklēt vietni, kurai tagad vajadzētu būt pieejamai.

Tagad Sabai maršrutētāja Wifi tīklā varat pievienot citas ierīces. Visa satiksme tiks automātiski aizsargāta ar ExpressVPN un plūst caur iepriekš izvēlēto vietu.

Kā mainīt servera atrašanās vietas

Lai mainītu atrašanās vietas, dodieties uz Sabai vadības paneli, Tīkls > OpenVPN, klikšķis 'Pietura', Tad'DzēstUn augšupielādējiet citu failu, kuru saņemat no ExpressVPN vietnes Linux & Maršrutētāju OpenVPN sadaļa.

noklikšķiniet uz stop

noklikšķiniet uz izdzēst, labi

augšupielādēt dažādu .ovpn failu

Kā iestatīt ExpressVPN Sabai maršrutētājā ar OpenVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.