Nevar nosūtīt e-pastu, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN

Ja jūs nevar piesūtīt e-pastus, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN, tas varētu būt tāpēc, ka jūsu e-pasta klienta lietojumprogramma izmanto TCP portu 25, kas tiek bloķēts ExpressVPN tīklā, lai novērstu surogātpastu. Tas jo īpaši var notikt ar vecām e-pasta lietojumprogrammām. Lai atrisinātu problēmu:

  • Atļaut piekļuvi vietējam tīklam. Jūsu ExpressVPN lietotnē to var izdarīt šādi:
    • Windows: Iet uz Iespējas Vispārīgi pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut piekļuvi vietējā tīkla ierīcēm, piemēram, tīkla koplietošanai vai printeriem”.
    • Mac: Iet uz  > Preferences Vispārīgi pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut piekļuvi vietējā tīkla ierīcēm, piemēram, tīkla koplietošanai vai printeriem”.
  • Lietotnē ExpressVPN dodieties uz vietni Iestatījumi (Windows) vai Preferences (Mac) > Vispārīgi > Sadalītā tunelēšana. Klikšķiniet uz Iestatījumi un iestatiet izmantoto e-pasta klientu NEizmantojiet VPN.

Ja iepriekšminētās darbības nedarbojas, jums, iespējams, būs jāveic šādas darbības:

  • Pārslēgties uz jaunāku e-pasta klientu piemēram, Outlook vai Thunderbird, vai manuāli konfigurējiet e-pasta klientu, lai izmantotu 587., nevis 25. portu. Pirms lietotājiem 587 jāievada izejošā servera (SMTP) porta lietotājiem, Outlook lietotājiem jāizvēlas šifrēta savienojuma veids izejošajam serverim. Sīkāku informāciju skatīt šeit.
  • Atvienojiet no ExpressVPN lai piekļūtu savam e-pastam. Tas var būt nepieciešams, ja izmantojat sava ISP e-pasta serveri un tas bloķē e-pasta trafiku, kas nāk no sava tīkla.
Nevar nosūtīt e-pastu, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.