ExpressVPN, uygulamaları ve tarayıcı uzantılarını bir düzineden fazla dilde sunuyor

ExpressVPN, uygulamaları ve tarayıcı uzantılarını bir düzineden fazla dilde sunuyor

Hangi dilde konuşursanız olun çevrimiçi gizlilik ve güvenlik temel haklardır.

İşte bu nedenle ExpressVPN şimdi bir düzineden fazla dilde uygulamalar ve tarayıcı uzantıları.

Windows, Android ve iOS uygulamalarımız, Chrome ve Firefox için tarayıcı uzantılarının yanı sıra, birden çok dili destekleyecek şekilde yeni sürüme geçirildi. Platforma bağlı olarak bunlar Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe, Tayca ve Türkçe içerebilir..

Bu, web sitemizi tercüme etmek için iddialı bir girişimden sonra geldi. Bugün, web sitemizin en popüler bölümlerinin neredeyse tamamı bu dillerin bazılarında veya hepsinde kullanıma sunulmuştur..

Daha fazla cihazda daha fazla dil

Uzun bir yol kat ettik, ancak bu devam eden bir çalışma: Her platform yukarıdaki tüm dillere erişemez ve Mac uygulamamız için çok dilli destek hala geliştirilmektedir. Ancak hizmetimizi uluslararası kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmek için dil seçeneklerimizi genişletmeye kararlıyız.

Desteklenen uygulamalardan birini yeni indiriyorsanız, dil varsayılan olarak cihazınızın geçerli diline ayarlanacaktır. Kullanıcılar uygulamanın ayarlarından dilleri kolayca değiştirebilir.

Dilleri değiştirme hakkında ayrıntılar için Windows, Android, iOS ve tarayıcı uzantıları için destek sayfalarımıza bakın. Desteklenen tüm dillere erişmek için uygulamanızı veya tarayıcı uzantınızı en son sürüme güncellemeniz gerekebilir.

ExpressVPN her zaman bir VPN kullanma deneyimini geliştirmenin yollarını arar. Dil seçimini genişletmek bu çabanın önemli bir parçası haline geldi.

Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin. Size uygunsa, ExpressVPN uygulamanızda veya tarayıcı uzantısında farklı bir dil deneyin. Umarız deneyiminizi daha da iyi hale getirir.

ExpressVPN, uygulamaları ve tarayıcı uzantılarını bir düzineden fazla dilde sunuyor
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.