ExpressVPN’in Akıllı Konumu nedir ve ne zaman kullanılmalıdır?

ExpressVPN’in Akıllı Konumu nedir ve ne zaman kullanılmalıdır?

ExpressVPN’in kullanışlı Akıllı Konum özelliği, uygulamanın içine yerleştirilmiş ve her zaman sizin için en iyi VPN konumunu seçecek bir araçtır.

Akıllı Konum, indirme hızı, gecikme süresi ve mesafe gibi metrikleri kullanarak VPN konumlarını sıralamak için akıllı bir algoritma (enfes geliştirici ekibimiz tarafından pişirilir) kullanır.

Hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız ve yıldırım hızı en önemli önceliğinizse, Akıllı Konum'u kullanmak varsayımları ortadan kaldıracak ve tam olarak aradığınız deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır..

Akıllı Konum'u ne zaman kullanmalıyım?

Akıllı Konum ile ilgili en iyi şey, sadece işe yaramasıdır.

Nerede olduğunuz önemli değil: Akıllı Konum sizin için en hızlı ve en güvenilir VPN konumunu sunacaktır.

Durumunuz için ideal VPN konumunu seçmeye çalışırken birçok faktör devreye giriyor ve sadece bulunduğunuz yerle ilgili değil. Örneğin, AT'deki bir kullanıcı&New York'taki T, Verizon'da olan başka bir New York kullanıcısıyla aynı bağlantı gereksinimlerine sahip olmayabilir.

En iyi bağlantınızı arayan ExpressVPN’in tüm konumlarında gezinmek yerine, Akıllı Konum'un bunu sizin için yapmasına neden izin vermiyorsunuz??

Düşünmeye gerek yok. Sadece uygulamanın ağır kaldırma yapmasına izin verin, arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi hızda güvenli bir internetin tadını çıkarın.

Dahası, Akıllı Konum'u kullanmak basit.

Akıllı Konum'u nasıl kullanırım?

Windows, Mac, Android veya iOS uygulamalarında Akıllı Konum kullanarak bağlanmak için VPN AÇIK düğmesine tıklamanız veya dokunmanız yeterlidir..

ExpressVPN'in Akıllı Konum düğmesinin ekran görüntüsü

Bu kadar. Büyük düğmeyi tıklamanız yeterlidir.!

Akıllı Konum, özellikle herhangi bir sunucuya ihtiyaç duymayanlar ve sadece en iyi bağlantıyı istiyorum-her zaman.

ExpressVPN’in Akıllı Konumu nedir ve ne zaman kullanılmalıdır?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.