Şimdi ExpressVPN’de: 5 cihazı aynı anda bağlayın

expressvpn-siber m

Daha fazlasını istedin, biz de duyduk. ExpressVPN, çoklu cihaz politikamızı izin vermek için değiştirdiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyor abonelik başına beş eşzamanlı bağlantı.

Her ExpressVPN aboneliği her zaman tek bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır, ancak önceki üç bağlantı sınırımızın internete bağlı cihaz sayısı için modern beklentilere uymadığını biliyoruz..

Bu yeni politika, Gizlilik ve güvenlik sahip olduğunuz her platformda şimdi ve geleceğe tanımaya ve sevmeye başladınız.

Tüm cihazlarınız için daha fazla bağlantı

Bugün, ExpressVPN Windows, Mac, Android, iOS ve Linux için kullanımı kolay uygulamalar sunuyor ve yıllar boyunca hizmetlerimizi bir dizi başka cihaz içerecek şekilde genişlettik.

Her zaman olduğu gibi, kullanıcıların istedikleri kadar ExpressVPN'i istedikleri cihaza kurmaları önerilir. Kurulumlar için sınır yoktur, sadece eşzamanlı bağlantılar için.

ExpressVPN'i bir seferde beşten fazla cihazda kullanması gerekenler, ek bir lisans satın alabilir veya daha da iyisi, yönlendiriciler için uygulamamızı yükleyebilir ve evinizdeki her cihazı kaynağından koruyabilir - hatta olmayabilir IoT cihazları, bazı akıllı TV'ler ve oyun konsolları gibi ExpressVPN uygulamalarını yükleyebilir.

ExpressVPN geri bildiriminizi dinler ve her zaman iyileştirmenin yollarını arıyoruz. Lütfen bu yorumları gelmeye devam edin. Daha fazla bağlantıya ihtiyacınız varsa, sizi ele alıyoruz.

Şimdi ExpressVPN'de: 5 cihazı aynı anda bağlayın
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.