ExpressVPN piedāvā HP klientu privātuma un drošības aizsardzību

ExpressVPN piedāvā HP klientu privātuma un drošības aizsardzību

Tortola, Britu Virdžīnu salas - 2019. gada 30. septembrisExpressVPN, globālais tirgus VPN pakalpojumu līderis tirgū, šodien paziņoja, ka HP priekšinstalēs ExpressVPN atsevišķos patērētāju datoros no HP Inc. 

Šie personālie datori tiks piegādāti ar ExpressVPN godalgoto Windows lietotni, kas ir iepriekš instalēta, lai palīdzētu aizsargāt klientu privātumu un drošību publiskajā Wi-Fi tīklā. Piedāvājuma ietvaros HP patērētāji arī saņems ekskluzīvu bezmaksas VPN pakalpojuma izmēģinājumu 30 dienu laikā.

HP nesen paziņotais Spectre x360 13 būs pirmais no HP plaukstdatoriem, kurā būs iepriekš instalēta ExpressVPN.

ExpressVPN palīdzēs HP klientiem nodrošināt interneta trafiku un pasargās tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acīm. ExpressVPN piedāvā vērtīgu mieru lietotājiem, kad viņi izveido savienojumu ar nenodrošinātiem vai neuzticamiem tīkliem, piemēram, publiskiem Wi-Fi karstajiem punktiem lidostās, viesnīcās un kafijas veikalos. Izmantojot ExpressVPN, HP klienti var ar vienu klikšķi šifrēt tīkla datus un nodrošināt interneta pārlūkošanas pieredzi.

 "Mēs esam sajūsmā, ka HP ir nolēmusi iekļaut ExpressVPN kā daļu no viņu drošības piedāvājuma patērētājiem," sacīja ExpressVPN viceprezidents Harolds Li. "Šīs attiecības atspoguļo arī to, ka VPN tagad tiek uzskatīts par neaizstājamu digitālas aizsardzības instrumentu."

“Mūsu klienti ikdienā pieslēdzas dažādiem dažādiem nenodrošinātiem publiskajiem Wi-Fi tīkliem, bieži neapzinoties drošības un privātuma riskus,” sacīja Maiks Nešs, galvenais tehnologs un klientu pieredzes viceprezidents, personālo sistēmu, HP Inc. “Mēs. ar prieku pievienojam ExpressVPN drošības piedāvājumu kopumam, lai palīdzētu mūsu klientiem klientiem aizsargāt viņu personisko informāciju publiskajos Wi-Fi tīklos. ”

Šis paziņojums uzsver ExpressVPN statusu kā nozares līderim patērētāju VPN jomā. Pakalpojums ir atzīts par tā drošību, uzticamību, ātrumu un WIRED un TechRadar lietošanas ērtumu. To The Verge ir nosaukusi arī par “labāko VPN” un Toma aparatūra un Android pārvalde to ir izvēlējusies par redaktora izvēli.

###

Par ExpressVPN

ExpressVPN, kas dibināts pirms 10 gadiem, ir viens no lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, ļaujot lietotājiem ar dažiem klikšķiem aizsargāt savu privātumu un drošību tiešsaistē. Uzņēmuma godalgotā programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Linux, maršrutētājiem un pārlūkprogrammām nodrošina informāciju par lietotājiem un identitāti ar vislabāko šifrēšanu un hermētiskumu. Ar 3000+ serveriem 94 valstīs un katru nedēļu tiek pievienoti jauni serveri, ExpressVPN nodrošina ātru savienojumu neatkarīgi no tā, kur atrodas lietotāji, un piedāvā necenzētu piekļuvi vietnēm un pakalpojumiem no visas pasaules. Lai uzzinātu vairāk par ExpressVPN privātuma un drošības risinājumiem, apmeklējiet vietni expressvpn.com.

ExpressVPN piedāvā HP klientu privātuma un drošības aizsardzību
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.