Jedol tabletu, aby sa vyhnul zatknutiu polície – #WTF streda

človek jej ipad

Keď prehltnete tabletu, zvyčajne sa jedná o liečivé účely. Potom sa cítiš lepšie.

Ale pre jedného muža v ruskom Petrohrade znamenalo jesť tabletku pustiť sa do niečoho iného z počítačovej rozmanitosti. A skoro potom bol mŕtvy ako PepperPad.

S políciou pri jeho dverách čelil muž smrteľnému rozhodnutiu. Mohol by dovoliť polícii, aby ho zatkla. Alebo by mohol konať. Bohužiaľ, akcia, ktorú si vybral, bola trochu vážna: zjedol svoj tablet - obrazovku, dosky s plošnými spojmi a všetky ostatné. (Poznámka: Sputnik News čestne hlási: „Nie je známe, či smrtiace zariadenie bolo Android alebo Apple.“)

Ako k tomu došlo na Zemi?

Policajná správa

Všetko začalo okolo júna o 17:00, jedna pokojná nedeľa v júni, píše v časopise Moscow Times. Susedia počuli, ako muž vyhodil veľké predmety z okna svojho bytu v Parnas na severe Petrohradu, vrátane vlastného nábytku..

Ruská polícia bola čoskoro na mieste činu.

"V byte bol nájdený 41-ročný nezamestnaný muž, ktorý po zadržaní políciou odolal zatknutiu, po ktorom sa naďalej neprimerane správal," uviedlo policajné vyhlásenie..

Po príchode polície začal muž - ktorý ešte nebol vymenovaný - prístroj zjesť.

Zo správy nie je jasné, čo spôsobilo najviac škody pre človeka - jedenie tabliet alebo zásahy polície. Správa pokračuje:

Dôstojník na mieste činu zastavil akciu (jedol tabletku), počas ktorej dostal zranenie ... Dôstojník okamžite zavolal pohotovostnú službu. Muž stratil vedomie a zomrel pred príchodom lekárov.

Ako ďaleko by si šiel?

V súčasnosti prebieha vyšetrovanie toho, čo sa skutočne stalo.

Možno bol duševne chorý. Možno nechcel byť zatknutý. Alebo - špekuloval tu - možno to bol súkromný občan, ktorý nechcel, aby polícia získala prístup k všetkému, čo je na jeho tablete - tak vášnivý, že bol ochotný zomrieť kvôli ochrane svojho súkromia.

Nie je to postup, ktorý by sme na ExpressVPN odporúčali, a naše myšlienky idú k jeho priateľom a rodine.

Ak by však tento človek skutočne konzumoval svoj tablet, aby chránil svoje digitálne súkromie, potom by nám to dalo na zamyslenie. Ako ďaleko by sme šli chrániť naše súkromie?

Čítali ste #WTF streda, náš týždenný prehľad o bizarných príbehoch týkajúcich sa vášho digitálneho súkromia. Ak poznáte niekoho, kto by považoval tento príbeh za chutný, prečo ho nezdieľať?

#WTFWeded ExpressVPN vám prináša divné, šokujúce a strašidelné príbehy o ochrane osobných údajov - priamo zo správ. Myslíte si, že vaše súkromie je vaše? Zamysli sa znova. Budete sa cítiť nepríjemne. Budete pobúrení. Budete si myslieť: „WTF ?!“

Páči sa vám tento príspevok? Neznášam to? Prečítajte si ďalšie hororové príbehy o invázii do vášho súkromia v našom #WTF stredomorskom archíve.

Jedol tabletu, aby sa vyhnul zatknutiu polície - #WTF streda
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.