Najlepšia aplikácia ExpressVPN, ktorá je k dispozícii na všetkých hlavných zariadeniach

Nová aplikácia ExpressVPN, zobrazená je pripojená.

Aplikáciu ExpressVPN sme kompletne prepracovali! Najnovšia verzia má úplne nové rozhranie a je dodávaná s množstvom funkcií vrahov, ktoré vás udržia v bezpečí na internete.

Bez ohľadu na to, či používate Android, iOS, Windows alebo Mac, dnes si môžete nový ExpressVPN stiahnuť!

1. Úplne nový dizajn aplikácie

Elegantné nové rozhranie bolo prepracované od základov, aby sa uľahčila navigácia. Či už ste začiatočník VPN alebo skúsený profesionál protokolu, nová aplikácia robí presne to, čo potrebujete, a to za menej kliknutí.

2. Výmena umiestnenia jedným klepnutím

Najnovšia aplikácia obsahuje priamy prístup k vašim najnovším miestam, vďaka čomu je jednoduché prepínať miesta VPN jednoduchým klepnutím. Polohy môžete dokonca prepínať, ak ste už pripojení!

Ak používate jedno umiestnenie VPN na streamovanie videí doma a druhé na ochranu súkromia pri práci, môžete medzi nimi bez námahy prepínať bez opustenia úvodnej obrazovky aplikácie..

3. Rýchlejšie ako kedykoľvek predtým

Pripojenie k vybranému miestu VPN je teraz rýchle, takže ste chránení a pripravení surfovať na webe alebo streamovať videá prakticky v žiadnom momente. Aplikácia sa tiež spustí v rekordnom čase.

4. Vylepšená spoľahlivosť pripojenia

Pripojenie ExpressVPN je teraz robustnejšie ako kedykoľvek predtým. Aplikácia tvrdo pracuje na pozadí, aby ste sa uistili, že ste stále pripojení k sieti VPN, nech robíte čokoľvek a nech ste kdekoľvek.

Stiahnite si najnovšiu aplikáciu ExpressVPN ešte dnes!

Kópiu si môžete stiahnuť alebo inovovať v troch jednoduchých krokoch:

  1. Zamierte na môj účet
  2. Prihlásiť sa
  3. Kliknite na veľké zelené prepojenie „Nastaviť ExpressVPN“

Nezabudnite sledovať ExpressVPN na Facebooku, Twitteri, YouTube alebo Instagrame pre ďalšie novinky o aplikáciách, aktualizáciách a aktuálnych udalostiach.

Najlepšia aplikácia ExpressVPN, ktorá je k dispozícii na všetkých hlavných zariadeniach
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.