Prečo potrebujem sieť VPN?

Ilustrácia veľkého zeleného otáznika. Vo vnútri otáznika je prúd písmen a číslic, ktoré symbolizujú kód (podobne ako v matici).

VPN je šikovný kúsok softvéru, ktorý maskuje IP adresu akéhokoľvek zariadenia, na ktoré ju inštalujete.

Jednoducho povedané: Keď používate sieť VPN, zdá sa, že sa pripájate k internetu odkiaľkoľvek.

Nezáleží na tom, či ide o iPhone alebo Android, Mac alebo PC: VPN môžete použiť na čokoľvek, čo sa pripája k internetu, a to buď inštaláciou softvéru do zariadenia alebo pomocou smerovača VPN. Je to také jednoduché.

Pre technické vysvetlenie toho, čo sa deje, ExpressVPN obsahuje fantastického a komplexného sprievodcu.

Tento blog je však o tom, ako vyhodiť hlúpy hlupákov a zamerať sa na to, čo pre vás VPN skutočne robí. Takéto veci:

1. Získajte lacnejšie veci pomocou VPN

Sieť VPN vám umožní nakupovať a získať čo najlepší obchod. Namiesto toho, aby ste sa obmedzovali iba na miestny trh, získate prístup na globálny trh.

Vedeli ste, že ten istý produkt alebo služba môže stáť dve úplne odlišné ceny na dvoch rôznych miestach?

Napríklad, let môže stáť 400 dolárov v Amerike, ale iba 100 dolárov v Nemecku. Má zmysel kúpiť ho z Nemecka, však? S VPN môžete! výložník.

2. Získajte prístup k ďalšiemu obsahu online

Už ste niekedy videli tie správy na YouTube, ktoré hovoria: „Používateľ, ktorý video odovzdal, nesprístupnil tento obsah vo vašej krajine“? Ak používate sieť VPN, nemusíte to už vidieť. Budete schopní pozrite si YouTube z ľubovoľnej krajiny iba s niekoľkými kliknutiami myši.

Nie je to však obmedzené iba na YouTube. Všetci poskytovatelia online médií upravujú svoj obsah na rôznych miestach. To, čo je k dispozícii na jednom mieste, nebude vždy na inom mieste. Ak používate sieť VPN, získate viac obsahu!

Internet môže prísť aj s vládnymi obmedzeniami, ako napríklad možnosť prístupu na stránky zábavy alebo hazardných hier pre dospelých, k sociálnym médiám a dokonca k medzinárodným spravodajským zdrojom. Ak sa však pripojíte k sieti VPN, môžete sa rozhodnúť, čo chcete sledovať.

3. Sledujte všetky športy odkiaľkoľvek

Športy sú vynikajúce, ale ako v prípade televízie aj vysielatelia ukazujú na miestny trh. Ale v tomto svete prechodného života by sme sa mohli ocitnúť na miestach, ktoré neukazujú hry, ktoré chceme vidieť.

Chcete sa pozerať na Manchester United v Bangkoku? Žiaden problém. Hľadáte Super Bowl inde ako v USA? Jednoduchá. Neexistuje žiadny šport, ktorý nemôžete sledovať pomocou VPN.

4. Lepšie hry, keď sa pripájate k VPN

V dnešnej dobe sú hráči všetci a všetci môžeme hrať kedykoľvek a kedykoľvek - je to sakra úžasné. Ak máme dostatočne pevné pripojenie na internet, je to tak. A v tom spočíva problém.

Poskytovatelia internetových služieb môžu obmedziť pripojenie, ak sa využitie šírky pásma považuje za príliš vysoké, čo spôsobuje nepríjemné oneskorenie alebo špinavé pripojenie..

Sme však ľudskí a veľkolepí. Vytvorili sme tiež softvér VPN, ktorý ponúka rýchle a nepretržité hranie. kdekoľvek.

5. Udržujte svoje pripojenie v súkromí

Toto je veľká. Nezabezpečené pripojenie znamená, že niekto mohol čítať všetko, čo hovoríte, a sledovať všetko, čo robíte.

Mnoho vyhľadávacích nástrojov zhromažďuje vaše údaje a zaznamenáva všetky vaše online aktivity. Tieto zozbierané údaje sa potom použijú na zacielenie reklám na vás, alebo čo je horšie, na predaj inzerentovi s najvyššou ponukou.

Dôveryhodná sieť VPN zaistí a zašifruje váš internet a uzamkne ho pred zvedavými a škodlivými očami.

Potrebujem doma VPN? Áno!

Webové stránky sledujú vašu polohu z vašej adresy IP, takže ak zmeníte svoju adresu IP, môžete so systémom manipulovať a zdať sa, že sa nachádzate na miestach, kde nie ste. Nie je to však iba výhoda doma: VPN môže byť obzvlášť užitočná pri cestovaní.

V skratke, VPN vylepšuje internet.

Sieť VPN umožňuje všetkým využívať plný internet. A hoci niektorí ľudia zrejme chcú viac múrov, ExpressVPN sa snaží ich znížiť.

Prečo potrebujem sieť VPN?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.