Kā sabojāt HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

iestrēdzis nepieciešama palīdzība

Iestrēdzis un vajadzīga neliela palīdzība?

Runā ar cilvēku

Šī rokasgrāmata izskaidros kāda ir HTML5 ģeogrāfiskā atrašanās vieta un kā jūs varat sabojāt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu.

Kas ir HTML5 ģeogrāfiskā atrašanās vieta?

HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana ļauj pārlūkprogrammām “atklāt” jūsu fizisko atrašanās vietu. Aprēķini nav balstīti uz jūsu IP adresi. Tā vietā viņi parasti izmanto tādu informāciju kā tuvumā esošie Wi-Fi tīkli, jūsu sistēmas atrašanās vietas iestatījumi vai ierīces GPS.

Tāpēc, pat ja jūs izmantojat VPN, lai slēptu savu IP adresi, HTML5 ģeogrāfiskā atrašanās vieta joprojām var noteikt, kur atrodaties.

Kā slēpt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu no vietnēm

Lai neļautu vietnēm uzzināt jūsu patieso atrašanās vietu, varat noraidīt pieprasījumus, kas prasa jūsu atrašanās vietu.

vietne vēlas zināt atrašanās vietu

Tomēr, noraidot šādus pieprasījumus, noteiktas vietnes un satura nodrošinātāji jums joprojām būs bloķēti.

Pakalpojums jūsu atrašanās vietā nav pieejams.

Vietnes aizkavēšana, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

Tā vietā, lai atteiktos dalīties ar savu atrašanās vietu, varat to krāpt, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu. Tas neļauj vietnēm uzzināt jūsu patieso atrašanās vietu.

ExpressVPN pārlūka paplašinājums ir pieejams pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un Safari. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet sadaļu par to, kā lejupielādēt un izmantot pārlūka ExpressVPN paplašinājumu.

Mobilo ierīču lietotājiem

Ja esat iOS lietotājs, savu atrašanās vietu nav iespējams sabojāt. Varat atteikties tikai kopīgot savu atrašanās vietu ar vietnēm.

Ja esat Android lietotājs, varat lejupielādēt un izmantot atrašanās vietas noteikšanas lietotni. Ņemiet vērā, ka ExpressVPN nav saistīts ar šīm trešo pušu lietotnēm.

Vietne netiks ielādēta pareizi bez HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas

Dažreiz dažās vietnēs var neizdoties pilnībā ielādēt, jo tās paļaujas uz HTML5 ģeogrāfisko atrašanās vietu. Ja tā notiek, ExpressVPN pārlūka paplašinājumā varat izslēgt atrašanās vietu krāpšanu, veicot šādas darbības:

  1. Atveriet galvenā izvēlne (≡) pārlūka paplašinājumā
  2. Izvēlieties Privātums & Drošība
  3. Izslēgt Viltība par jūsu atrašanās vietu

Svarīgs: Ja atrašanās vietas viltošana ir atspējota, vietnes, kas izmanto HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, varēs noteikt jūsu atrašanās vietu pat tad, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN.

Kā sabojāt HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.