Nevar izveidot savienojumu: faila nosaukums, direktorija nosaukuma kļūda

iestrēdzis nepieciešama palīdzība

Iestrēdzis un vajadzīga neliela palīdzība?

Runā ar cilvēku

Ja savienojuma žurnālā tiek parādīts šāds kļūdas ziņojums:

Pirmdien, 2. decembrī 21:19:02 2013 cd uz 'C: \ Users \? \ AppData \ Roaming \ ExpressVPN' neizdevās: faila nosaukums, direktorija nosaukums vai sējuma etiķetes sintakse nav pareiza. (errno = 123)
Pirmdien 02.12 21:19:02 2013 iziešana
Pirmdien, 2. decembrī 21:19:03 2013 cd uz 'C: \ Users \? \ AppData \ Roaming \ ExpressVPN' neizdevās: faila nosaukums, direktorija nosaukums vai sējuma etiķetes sintakse nav pareiza. (errno = 123)
Pirmdien 02.12 21:19:03 2013 iziešana

Jums rodas kļūda, kas parasti notiek, ja konfigurācijas faili nav ielādēti pareizi. Lai labotu problēmu, atinstalēt lietotni ExpressVPN, restartējiet mašīnu un pēc tam vēlreiz lejupielādējiet lietotni ExpressVPN.

Piezīme: Tālāk ir sniegti norādījumi par programmu atinstalēšanu Windows 10. Ja jūs izmantojat Windows 7 vai 8, lūdzu, izlasiet šos norādījumus par programmu atinstalēšanu operētājsistēmās Windows 7 un Windows 8.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Programmas un iespējas.

darbvirsmas klikšķa sākums

Ja programmas un funkcijas nav tieši pieejamas, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt, piekļūstiet tai, vispirms noklikšķinot uz Vadības panelis un pēc tam atlasot Programmas un iespējas.

noklikšķiniet uz vadības paneļa

vadības panelī atlasiet programmas un funkcijas

Ritiniet programmu sarakstu, līdz atrodat ExpressVPN. Noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu uz ExpressVPN, lai to atlasītu, pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.

atlasiet atinstalēt programmu logos

Iestatīšanas vednī noklikšķiniet uz Atinstalēt.

uzstādīšanas palīgs

Kad ExpressVPN būs veiksmīgi atinstalēts, jūs saņemsit paziņojumu. Klikšķis Aizveriet , lai izietu no iestatīšanas vedņa.

atinstalēt veiksmīgi

Pēc programmas atinstalēšanas, restartēt jūsu mašīna.

Kad esat restartējis mašīnu, lejupielādējiet lietotni ExpressVPN, iestatiet lietotni un izveidojiet savienojumu ar servera atrašanās vietu.

Vajadzīga palīdzība? Lūdzu, sazinieties ar ExpressVPN atbalsta komandu, lai saņemtu tūlītēju palīdzību.

Nevar izveidot savienojumu: faila nosaukums, direktorija nosaukuma kļūda
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.