Ako zrušiť svoje predplatné ExpressVPN

V tomto článku sa vysvetlí, ako zrušte svoje predplatné ExpressVPN pred dátumom obnovenia. Môžete sa tiež dozvedieť viac o podrobnostiach o predplatnom ExpressVPN a 30-dňovej záruke vrátenia peňazí ExpressVPN.

Napríklad: Ak ste sa zaregistrovali na predplatné na šesť mesiacov a vykonáte kroky uvedené nižšie, predplatné sa skončí a na konci šiestich mesiacov sa neobnoví. (Stále budete môcť používať ExpressVPN až do dátumu vypršania platnosti.)

Upozorňujeme, že v aplikácii ExpressVPN nemôžete zrušiť svoje predplatné.

Pre zákazníkov, ktorí platia kreditnou kartou alebo PayPal

Zrušenie prihlásenia na odber:

  1. Prihláste sa do svojho účtu.
  2. pod predplatné, uvidíte dĺžku predplatného a dátum obnovenia.
  3. Kliknite na Spravujte nastavenia. Budete presmerovaní na internet Nastavenia automatického obnovenia str. vybrať Vypnite automatické obnovovanie a potvrďte svoj výber na nasledujúcich dvoch stranách.
  4. Keď sa dostanete na stránku s nápisom „Automatické obnovenie je teraz vypnuté na odber …,“Váš odber bude zrušený a na konci cyklu odberu vám nebudeme účtovať žiadne poplatky. (Stále budete môcť používať ExpressVPN až do dátumu vypršania platnosti. Ak zmeníte názor, môžete automatické obnovenie kedykoľvek znova zapnúť.)

dôležité: Zákazníci, ktorí používajú službu IPN služby PayPal, budú musieť tiež zrušiť IPN. Toto je oddelené od zrušenia automatického obnovovania na ExpressVPN.

Pre zákazníkov, ktorí platia pomocou BitPay alebo Paymentwall

Zákazníci platiaci prostredníctvom BitPay alebo platobnej steny neuvidia Spravujte nastavenia link. Ak ste za odber zaplatili prostredníctvom služby BitPay alebo Paymentwall, predplatné sa automaticky skončí v deň prihlásenia na odber.

Ako zrušiť svoje predplatné ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.