Vyhrajte 12 mesiacov ExpressVPN iba zdvojením GIF!

Značka hashtag, ikona súboru gif a znamienko rovnosti nad logom ExpressVPN.

Tento rok oslavujeme odovzdaním Národného mesiaca povedomia o počítačovej bezpečnosti (NCSAM) a Európskeho mesiaca počítačovej bezpečnosti tri 12 mesačné predplatné služby ExpressVPN!

Zdá sa, že každý týždeň sa objavujú chyby, netesnosti a porušenia, a teraz by sme mali skontrolovať svoje súkromie a bezpečnosť online. Od prehliadačov, cez e-maily až po aplikácie na odosielanie správ sa uistite, že pri online ochrane používate najlepšie nástroje.

Ak sa chcete dozvedieť viac o ochrane osobných údajov a bezpečnosti, vstúpte do našej súťaže a môžete si zadarmo priniesť kabelku ExpressVPN v hodnote jedného roka!

Ako sa prihlásiť do súťaže

Ak sa chcete prihlásiť do súťaže, jednoducho tweetujte GIF, o ktorom si myslíte, že najlepšie predstavuje kybernetickú bezpečnosť pomocou značky hashtag #cybersecurityinonegif a @ExpressVPN takže vidíme váš vstup! To je všetko! Môže to byť GIF z webu ako GIPHY alebo dokonca GIF vašej vlastnej tvorby ...

Doprajte si svoje tweety skôr 17. októbra, 11:00 UTC a za 12 mesiacov od ExpressVPN udelíme najvyššie 3 tweety s najvyšším počtom hodnotení „páči sa mi to“ a „RT“. Nezáleží na tom, ako sa vám tieto páči a RT, aj keď by sme mohli posúdiť, či používate roboty ... stačí povedať!

Pravidlá:

  1. Položky na Twitteri by mali obsahovať hashtag #cybersecurityinonegif a uviesť @ExpressVPN.
  2. Váš účet musí nasledovať @ExpressVPN.
  3. Povolených je viac záznamov.
  4. Súťaž je otvorená pre každého a kohokoľvek (v súlade s platnými národnými alebo miestnymi zákonmi a predpismi).
  5. ExpressVPN bude informovať víťazov po skončení súťaže prostredníctvom priamych správ Twitter. Ak výherca neodpovie do siedmich dní od oznámenia, spoločnosť ExpressVPN udelí cenu nasledujúcemu víťazovi.
  6. ExpressVPN si vyhradzuje právo konečného rozhodnutia v prípade sporov.

Sme radi, že vidíme, s čím ste prišli - veľa šťastia! ��

Vyhrajte 12 mesiacov ExpressVPN iba zdvojením GIF!
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.