Vyhrajte router, ktorý je pripravený na pripojenie k sieti VPN, tento národný mesiac povedomia o počítačovej bezpečnosti!

Vyhrajte bezplatný smerovač pre NCSAM!

Táto súťaž skončila. Tu však môžete získať zľavu ExpressVPN.

Tento rok oslavujeme odovzdaním Národného mesiaca povedomia o počítačovej bezpečnosti (NCSAM) a Európskeho mesiaca počítačovej bezpečnosti Štyri smerovače s 30 dňami bezplatného ExpressVPN na ochranu všetkých vašich domácich zariadení na sieti Wi-Fi!

Ako sme sa zmienili v našom príspevku minulý týždeň, NCSAM je na nás a tento rok sa chceme zamerať na naliehavý problém - internet vecí (IoT).

Keďže sa do roku 2020 predpokladá viac ako 20 miliárd zariadení internetu vecí a rastúca frekvencia útokov na kybernetickú bezpečnosť na nezabezpečené zariadenia, ako je internet vecí, je len otázkou času, kým sa z vašej chladničky alebo akvária stane vstupný bod pre snoopov a hackerov, ktorí nechcú nič viac ako zneužite ich slabiny a ohrozte svoju bezpečnosť a súkromie.

Jedným zo základných bezpečnostných opatrení, ktoré môžete podniknúť, je ochrana vašich zariadení internetu vecí pred takýmito výpadkami pomocou smerovača pripraveného na VPN. S VPN, ktorá vás chráni na úrovni smerovača, bude sieťová aktivita zo všetkých vašich zariadení vrátane IoT šifrovaná a chránená pred snoops a maskovanie IP pomáha znižovať riziko, že sa na hackerov zameriava. Nehovoriac o všetkých ostatných spôsoboch, ako môže byť VPN užitočná.

Oslavovať NCSAM, aký lepší spôsob, ako dať dar súkromia v tvare štyroch smerovačov pripravených na VPN!

Ako vyhrať voľný VPN router!

Ak sa chcete prihlásiť do súťaže, chceme si vypočuť, čo by ste považovali za dobrý hororový príbeh IoT na Twitteri alebo Facebooku. Prinútil vás lupič odomknúť vaše inteligentné dvere rozpoznaním tváre? Alebo práčka omylom omyla váš obľúbený vlnený sveter v 100-stupňovej vode? Chceme to vedieť!

Označte nás a povedzte nám svoj #IoThorrorstory na Twitteri alebo komentujte príspevok na Facebooku a mohli by ste vyhrať jeden mesiac bezplatného ExpressVPN na smerovači!

Páči sa nám a sledujte nás na Facebooku alebo Twitteri, získajte svoj #IoThorrorstory už skôr Nedeľa 22. októbra 23:59 UTC, a vyberieme štyroch víťazov na základe nasledujúcich kritérií (jeden víťaz na kategóriu):

  1. Väčšina RT na Twitteri
  2. Najobľúbenejší komentár na Facebooku
  3. Najdesivejší príbeh (Twitter alebo Facebook)
  4. Najzábavnejší príbeh (Twitter alebo Facebook)

Pravidlá:

  • Príspevky na Facebooku by mali byť komentárom k tomuto príspevku.
  • Položky na Twitteri by mali obsahovať hashtag #IoThorrorstory a @ExpressVPN.
  • Povolených je viac záznamov.
  • Súťaž je otvorená pre každého a kohokoľvek (v súlade s platnými národnými alebo miestnymi zákonmi a predpismi).
  • ExpressVPN bude informovať víťazov po skončení súťaže prostredníctvom správ Facebook alebo prostredníctvom priamych správ Twitter. Ak výherca neodpovie do siedmich dní od oznámenia, ExpressVPN dá routeru ďalšiu priečku.
  • Výherca je zodpovedný za pokrytie všetkých dovozných daní a ciel na router.

Sme radi, že vidíme, s čím ste prišli! A nezabudnite si naladiť ďalšie tipy, ako sa vyhnúť nášmu hororovému príbehu IoT na našom Facebooku a Twitteri.

Vyhrajte router, ktorý je pripravený na pripojenie k sieti VPN, tento národný mesiac povedomia o počítačovej bezpečnosti!
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.