نحوه تغییر مکان فروشگاه App iOS برای بارگیری ExpressVPN

اگر ExpressVPN در فروشگاه App کشور شما موجود نیست ، هنوز هم می توانید به راحتی آن را با تغییر مکان فروشگاه برنامه خود دریافت کنید. این امر مستلزم ثبت نام جدید Apple ID است.

کشور App Store خود را با شناسه جدید Apple تغییر دهید

 1. برای بارگیری ExpressVPN ، به این قسمت بروید فروشگاه برنامه در دستگاه شما اگر از نسخه iOS 12 یا پایین استفاده می کنید ، به ضربه بزنید امروز در پایین صفحه است.
 2. روی نماد نمایه واقع در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس ، در بالای صفحه ، روی نماد نمایه یا Apple ID خود ضربه بزنید. وقتی از شما خواسته شد ، وارد کنید رمز عبور Apple ID. ضربه زدن ورود. سپس دوباره به Apple ID خود در بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. شما به صفحه ای خواهید رسید که به شما امکان می دهد کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید. به پایین بروید و روی ایالات متحده ضربه بزنید (اجازه دارید بعداً آن را تغییر دهید.) یک کادر ظاهر می شود و از شما می پرسد که آیا می خواهید با شناسه فعلی Apple خود وارد شوید. ضربه زدن از Apple ID مختلف استفاده کنید.
 4. حرکت به پایین ، و شیر Apple ID خود را ایجاد کنید.
  ضربه زدن
 5. اسمت را وارد کن. برای قسمت Country / منطقه ، آن را تنظیم کنید ایالات متحده یا مکان دیگری که ExpressVPN در آن موجود است. سپس ، روز تولد خود و یک آدرس ایمیل معتبر را وارد کنید (نمی تواند همان شخصی باشد که با حساب اصلی Apple ID شما مرتبط است) تا یک کد تأیید صحت را برای تکمیل مراحل ثبت نام خود دریافت کنید..
 6. کلمات عبور خود را وارد کرده و سوالات امنیتی خود را انتخاب کنید. سپس کاراکترهای نشان داده شده در تصویر تأیید را وارد کنید ، و به ضربه بزنید ادامه هید.
 7. ایمیل خود را برای کد تأیید از Apple بررسی کنید. کد را وارد کنید ، و به ضربه بزنید بعد. اکنون ، شما با موفقیت یک Apple ID جدید ایجاد کرده اید.
 8. اکنون می توانید از Apple ID فعلی خود خارج شوید و وارد سیستم جدید خود شوید. در دستگاه خود ، به قسمت فروشگاه برنامه. روی نماد نمایه واقع در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. به پایین بروید ، و به ضربه بزنید خروج از سیستم.
 9. پشتیبان گیری کنید و با Apple ID جدید خود وارد سیستم شوید. ضربه زدن ورود.
  ضربه زدن
 10. پیامی را خواهید دید که می گوید این Apple ID هنوز در فروشگاه iTunes استفاده نشده است. ضربه زدن مرور.
  ضربه زدن
 11. خدمات و ضوابط و شرایط Apple Media را بخوانید و ضامن را در کنار آن بکشید موافقت با شرایط و ضوابط. ضربه زدن بعد.
 12. ضربه زدن هیچ یک برای روش پرداخت خود برای آدرس صورتحساب ، ایالات متحده معتبر را وارد کنید. آدرس و کد پستی آن (به عنوان مثال ، کد پستی آلاسکا 99501 است) و شماره تلفن. سپس ، شیر بعد.
  ضربه زدن
 13. یک Apple ID کامل شد پیام ظاهر می شود اکنون می توانید ExpressVPN را در دستگاه iOS خود بارگیری کنید.
  Bagaimana untuk menukar lokasi App Store iOS anda untuk memuat turun ExpressVPN

سؤالات متداول

آیا می توانم به حساب اصلی Apple Apple خود برگردم?

آره. هنگامی که ExpressVPN را در دستگاه خود بارگیری کردید ، ExpressVPN صرف نظر از کشوری که Apple ID با آن در ارتباط است ، کار می کند. همچنین برای به روزرسانی ExpressVPN نیازی به جابجایی و جلو نیست.

چگونه می توانم ExpressVPN را به روز کنم?

با iOS 13 ، ExpressVPN بدون در نظر گرفتن محل فروشگاه برنامه شما بطور خودکار به روز می شود. برای بهترین تجربه در مورد برنامه ExpressVPN ، می توانید iOS خود را در صورتی که قبلاً انجام داده اید ، به آخرین نسخه بروزرسانی نکنید.

برای به روزرسانی ExpressVPN اگر از iOS 12 یا پایین استفاده می کنید ، لطفا این مراحل را دنبال کنید:

 1. در دستگاه خود ، به قسمت فروشگاه برنامه.
 2. ضربه زدن امروز در پایین صفحه است.
 3. در بالای صفحه ، روی نماد نمایه یا Apple ID خود ضربه بزنید.
 4. برای دیدن به روزرسانیهای منتظر از ExpressVPN ، به پایین بروید. برای به روزرسانی برنامه ExpressVPN ، روی ضربه بزنید به روز رسانی کنار آن.

اگر هنوز قادر به به روزرسانی ExpressVPN نیستید, هم اکنون با تیم پشتیبانی ExpressVPN تماس بگیرید.

نحوه تغییر مکان فروشگاه App iOS برای بارگیری ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.