סרט שובר קופות מעלה “קבוע” עם VPN

סרט שובר קופות מעלה "קבוע" עם VPN

הרבה סרטים העלו נקודות עלילה מגוחכות ומגוחכות. לחלקם מצליחים להיות גם חורי עלילה פעורים ופערים, בעוד שאחרים פשוט מתעלמים מטכנולוגיה זמינה שיכולה לעטוף דברים בתוך דקות.

הסרטים הבאים בהחלט משתלבים בשלוש הקטגוריות הללו, אך אנו הולכים להתמקד בסרטונים האחרונים.

ללא שום התייחסות נוספת אז הנה …

שלוש עלילות הסרט הגדולות בכל הזמנים, שנפתרו תוך שניות באמצעות חיבור VPN:

מורפיוס לא יכול למצוא ניאו במטריקס (1999)

בואו נקדים את ההקדמה בכך שנודה כי אם ניאו היה עם VPN, מורפיוס כנראה לא היה מוצא אותו מלכתחילה. כלומר לבני אדם לא היה צריך “זה” להציל אותם משלטוני הרובוט הרשע.

יש להודות שזה לא הסוף שהכי היו רוצים. זו לא רזולוציה שמחה במיוחד (אלא אם כן אתה אדון רובוט), אבל היא עדיין רזולוציה.

אבל בואו להעמיד פנים שלבני אדם אכן היו VPN – זה אומר שהסוכנים לעולם לא יוכלו למצוא את הפראים הגורמים למהומה ברובוטופיה היפה שלהם.

בני אדם יכולים לטבול בתוך המטריקס ומחוצה לו, כרצונם, רק בלחיצת עכבר והמיקום שלהם יהיה מעורפל לחלוטין. הסוכן סמית לא יכול היה להופיע ממש ליד ניאו מכיוון שהסוכן סמית לא היה יודע היכן ניאו.

הבא: שתי עובדות ממוספרות וקשורות:

  1. בכמה נקודות בסרט המטריקס, בני אדם צריכים להקפיד על מקף פאניקה מטורף לטלפון מצלצל. הטלפון המצלצל מסמן את נקודת היציאה של המטריקס. וזה תמיד נראה חסום, מוסתר או מעורב בדרך אחרת.
  2. VPN גורם לחיבור האינטרנט שלך להופיע ממקום אחר.
  חוק פרטיות הצרכן בקליפורניה (CCPA) נועד להגן על נתוני משתמשים. עושה את זה?

חיבור VPN פירושו שבני אדם אינם צריכים ליצור מקף מטורלל מטורף לטלפון המצלצל. כל מה שהם צריכים לעשות זה לבחור מיקום VPN ליד הטלפון המצלצל. קל.

למעשה, אם לבני האדם במטריקס היה VPN, זו הייתה טבח. ניאו יכול להיות בכל מקום שרצה, בכל עת שרצה – ולרובוטים לא יהיה שום מושג. כנראה שהוא בסופו של דבר ייראה כמו בריון גדול ומגעיל שאסף על אדוני רובוט עניים וחסרי הגנה.

שנאי vpnרובוטריקים אמיתי. בהחלט לא נראה כמו רישיון. כנה.

סאם לא יכול להרוס את העולם ברובוטריקים (2007)

סם ויטוויקי הוא בחור שמח-מזל-טוב, למרות שהוא מצטייר על ידי שיא לבוף. והוא האחראי הבלעדי למלחמה אנושית עם אדוני רובוט של wannabe. כן. עוד אדוני רובוטים.

סאם צריך להרוויח קצת כסף, ולכן מחליט למכירה פומבית של יורשות משפחתו, שאחת מהן היא זוג משקפיים ישנים וסדוקים..

מסתבר שהמשקפיים האלה הם בדיוק הדבר שהמנחים שוללים (אדוני הרובוט הרשע) חיפשו בשקט. המשקפיים מכילים איכשהו דימוי של מפה סודית, החושפת את מיקומו של ה- All Spark. ה- All Spark הוא המקקופין של הסרט רובוטריקים, והוא יכול לעשות כל דבר שהעלילה דורשת ממנו.

מיד ניתן לראות את הרישום ב- eBay עבור המשקפיים, וכולם מתחילים לחפש בטירוף את Witwicky.

זו הייתה נקודת המוצא של כל הזיכיון. כל מה שאירע לאחר מכן קרה בגלל שהמשקפיים נמצאו. לפני הרישום ב- eBay, ה- Decepticons פשוט התבוננו בשקט וחיכו שהמשקפיים יופיעו. ברגע שהופיעו באיביי, ה- Decepticons עקבו אחר מיקום הרישום וחשפו את עצמם בפני העולם, ובכך פתחו במלחמה.

בואו נדמיין לרגע שסאם השתמש ב- VPN לפני שרשם את המשקפיים ב- eBay. עכשיו מה? שום דבר, זה מה.

  כיצד האקרים יכולים להשתמש בטביעות האצבע שלך כדי למסגר אותך - #WTF יום הולדת

איש לא היה מסוגל להתחקות אחר המכרז לסאם כך שאיש לא היה יכול למצוא את סם. ושום אדוני רובוטים מרושעים לא יגיעו לתבוע את המשקפיים.

VPNs מנצחים כאן בגדול. לא רק שהשימוש באחד כזה היה מונע מלחמה עם רובוטים ענקיים, אלא שהוא גם היה עוצר את הסרט מוקדם. כלומר לא היינו צריכים לסבול שעתיים וחצי מזה. ואז עוד שלושה סרטים. ואז עוד ארבעה נוספים, בקרוב …

כל סרטי שליחות קטלנית נפתרו – באופן מיידי

בשנת 2029, לבעלי אדוני הרובוט הרשע שלנו יש בעיה. בני האדם מתמרדים, והם מתחילים לנצח.

מנהיג ההתנגדות האנושית הוא ג’ון קונור, וסקינט (אדוני הרובוט הרשע) החליטו להיפטר ממנו. הדרך המסורתית להרוג מישהו, על ידי שליחת המוני רובוטים מרושעים, נכשלה שוב ושוב. אז הם מחליטים שהאפשרות היחידה היא להחזיר רובוט מרושע יחיד לעבר, כך שהוא יכול לאתר ולהרוג את אמו הבלתי מעורערת של ג’ון קונור. ההנמקה של סקינט היא שג’ון קונור לא קיים ככל הנראה אם ​​אמו לא קיימת.

הרעיון היה חסר תקלות, אך הביצוע לא היה. Skynet החזיר את המוט האולטימטיבי, T-800, כדי להרוג את אמו של ג’ון קונור. אבל זה נכשל – אמו של ג’ון קונור נותרה חי מאוד.

מבלי משים, אדוני רובוט הרשע חשבו שהם צריכים לעבור עוד. רק שהפעם הם החליטו לשלוח רובוט רשע יחיד אחורה בזמן כדי להרוג את ג’ון קונור עצמו. ההנמקה של Skynet היא שג’ון קונור לא צפוי להתקיים אם ג’ון קונור אינו קיים.

שוב, היגיון ללא רבב.

הפעם Skynet שדרגה את ה- killbot האולטימטיבי ל- T-1000, שהוא מאתיים טוב יותר מ- T-800. ה- T-1000 יישלח בחזרה עם משימה ברורה: מצא את ג’ון קונור. הרוג את ג’ון קונור

  Internet.org: טוב מכדי להיות אמיתי?

וכך רובוט הסופר האולטימטיבי נכנס למכונת הזמן. התכווצויות מתפוצצות לחיים, הבזקי ברקים וה- T-1000 מועבר חזרה לשנת 1991.

ה- T-1000 מגיע בהתרסקות, בכדור להבה ענק! לאט לאט הוא קם – עירום לחלוטין – במכתש שנוצר על ידי הכניסה המהבהבת שלו. זה מסתכל סביב …

עכשיו מה?

מצא את ג’ון קונור.

אבל הוא לא יכול למצוא את ג’ון קונור. מכיוון שג’ון קונור מסתיר את מיקומו באמצעות VPN.

הסוף.

אדון רובוט-מרושעאנו מברכים על אדוני הרובוט הרשע החדש שלנו.

למה אתה צריך להשיג VPN, עכשיו!

המסקנה ברורה למדי, ומעבר להתנגדות סבירה:

אם אי פעם אתה מוצא את עצמך נרדף על ידי אדוני רובוטים מרושעים, אתה בהחלט זקוק ל- VPN.

או שאתה יכול פשוט להשתמש ב- VPN שלך כדי לאבטח את החיבור שלך ולהגן על עצמך מפני מעקב, כמו כולנו.

האם אתה מכיר סרטים אחרים שעשויים להישמר באמצעות VPN? כמו תמיד, השאר אותם בתגובות למטה!

סרט שובר קופות מעלה "קבוע" עם VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.