دقایق آخر حریم خصوصی الهام بخش هدایای کریسمس است که می توانید در پمپ بنزین خریداری کنید

هدایای کریسمس در آخرین لحظه ایده آل برای حفظ حریم شخصی.

فرار از وقت کردن برای گرفتن هدیه کریسمس به کسی خاص؟ نگران نباشید ، ExpressVPN پشت شما را دارد. در اینجا 5 ایده کاملی درباره حفظ حریم شخصی ارائه شده است که می توانید در پمپ بنزین آنها را انتخاب کنید.

آخرین لحظه های X-mas

1. روزنامه ها

حریم خصوصی محدود به فعالیت آنلاین نیست – مانند بسیاری از موارد ، در خانه شروع می شود. پس چرا به روزنامه هدیه نمی دهید؟ گیرنده خوش شانس می تواند از آن برای پوشاندن ویندوز خود استفاده کند. روزنامه ها پرده های عالی ، نمادی و زیست تخریب پذیر را ایجاد می کنند. آنها صحبت از محله خواهند بود.

ایده های آخر هدیه کریسمس

2. فویل آلومینیومی

سرشان را نمی پوشاند! این احمقانه خواهد بود نه ، این برای پوشش تلفن آنها است. ایده آل برای هر کسی که نمی خواهد تلفن آنها در طول کریسمس ردیابی شود یا حتی به آن زنگ زده شود. تلفن را در فویل آلومینیومی بپیچید ، و سلام presto! هیچ سیگنالی نمی تواند وارد یا خارج شود. این کار مانند یک آسانسور اما کوچکتر است و به شما در بالا رفتن از پله ها کمک نمی کند.

ایده های هدیه کریسمس آخرین لحظه

3. برخی از برچسب ها

قرار دادن برچسب بر روی وب کم ، مانع از استفاده هکرها از آن به عنوان ابزار جاسوسی ویدیویی خواهد شد. مطمئناً یادداشتهای پس از آن انجام می دهند. اما چرا خلاقیت پیدا نمی کنیم؟ تکشاخ صورتی برای پدر؟ یا Snoop Dogg برای گران. بله ، چنین چیزی استیکرهای Snoop Dogg وجود دارد. به طور مشخص.

  5 راه VPN باعث بهتر شدن اینترنت شما (با عکس های اضافه شده بچه گربه)

ایده های آخر هدیه کریسمس

4- لاک ناخن

چی؟ لاک ناخن؟ درست است. از آن برای نقاشی روی پیچ های لپ تاپ استفاده کنید ، سپس از الگوی عکس بگیرید. هیچ کس نمی تواند بدون خراب کردن تمام آن لاک ناخن زیبا وارد دستگاه شود. چند لکه براق اضافی بدست آورید زیرا این کار باعث می شود تا الگوی تکرار سخت تر شود. و همچنین ، به نظر می رسد افسانه.

ExpressVPN را از تلفن خود بخرید!

5. اشتراک ExpressVPN

زیبایی این یکی این است که شما حتی نیازی به مراجعه به پمپ بنزین برای خرید آن ندارید. همین حالا می توانید اشتراک ExpressVPN را در دستگاه دریافت کنید ، این دستگاه را در حال خواندن است! شگفت انگیز است ، اینطور نیست؟ VPN یک هدیه فوق العاده برای هر کسی است ، به خصوص آگاهی از حریم خصوصی.

رمزگذاری با استحکام ExpressVPN نه تنها از مرورگرهای وب بلکه از ایمیل ، مکالمات اسکایپ ، بانکداری آنلاین و سایر موارد آنلاین محافظت می کند – خواه در خانه ، دفتر ، کافی نت یا مسافرت به جهان..

کریسمس مبارک از ExpressVPN!

امیدوارم این نکات برتر هدیه شما را از مربا دور کند. اما هرچه به خرید خود پایان دهید ، فقط اطمینان حاصل کنید که کریسمس تماشایی دارید. و خوردن و نوشیدن زیاد را فراموش نکنید.

با تشکر از خواندن در طول سال ، امیدوارم که به زودی شما را ببینم.

سریعترین VPN در جهان

دقایق آخر حریم خصوصی الهام بخش هدایای کریسمس است که می توانید در پمپ بنزین خریداری کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.