آیا یک توطئه بزرگ Pokémon Go وجود دارد؟ احتمالا نه

آیا یک توطئه بزرگ Pokémon Go وجود دارد؟ احتمالا نه

در این مورد شکی نیست؛ پوکمون گو طوفان جهان را به دست گرفت. این برنامه به سرعت موفقیت پدیداری را بدست آورده است و همه را با تعجب با پایگاه کاربر گسترده و ناگهانی خود ، درگیر کرده است.

همه را غافلگیر کرد و غیر از توسعه دهندگان Pokémon Go ، یعنی اینکه چه کسی سالها با دقت برنامه ریزی کرده است … نوع.

داستان Pokémon Go از همان سال 2001 ریشه دارد که شرکتی به نام Keyhole Inc برنامه ای به نام Earth Viewer تهیه کرد که به Google Earth ادامه یافت. در آن زمان جان هنک مدیرعامل Keyhole Inc بود ، اما حرفه وی پیشرفت کرد و اکنون او در صدر نانتیک قرار دارد – شرکتی که Pokémon Go را توسعه داد..

Pokémon Go رابطه نزدیکی با دولت دارد

هنک همیشه نزدیک به دولت آمریکا بوده و در واشنگتن دی سی و میانمار (برمه) برای آنها کار کرده است. اتصال حنك به دولت حتی پس از قطع كار برای آنها فعال شد و Keyhole Inc تا حدی توسط In-Q-Tel ، بازوی سرمایه گذاری CIA تأمین شد..

سرمایه گذاری با Keyhole با In-Q-Tel با سهام Google ، احتمالاً بزرگترین اطلاعات جمع آوری شده روی کره زمین (هرچند که گفته می شود In-Q-Tel در سال 2005 به طور جزئی فروش داشته است). جای تعجب آور نیست که In-Q-Tel از چنین شرکتهای پیشرفته ای مایل است ، اما در بیانیه رسالت آنها آمده است:

  خطرناک ترین فن آوری های سن نظارت چیست؟

“IQT راه حل های نوآورانه فناوری را برای پشتیبانی از مأموریت های آژانس اطلاعات مرکزی و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گسترده تر ، شناسایی ، سازگار و ارائه می کند.”

CIA می خواهد همه چیز را بدست آورد

علاقه سیا به فناوری جدید به سختی جای تعجب ندارد ، و نرم افزارهای نقشه برداری مانند Google Earth مخصوص آژانس هایی که می خواهند چشم خود را به کل کره زمین نگاه دارند مفید است. سرمایه گذاری از In-Q-Tel نیز به خصوص کمیاب نیست ، و سرمایه گذاری های فعلی آن از پایگاه های داده مانند MongoDB و MemSQL گرفته تا توسعه دهندگان فن آوری دوربین مانند Pelican Imaging یا Pixim محدود است..

اگرچه می توانید Keyhole را در نمونه کارها In-Q-Tel بیابید ، لیست Niantic (توسعه دهندگان Pokémon Go) ذکر نشده است. اما دخالت ، چه از طریق سرمایه گذاری ناشناخته و چه با روابط شخصی ، جای تعجب نخواهد داشت ، به خصوص از آنجایی که Niantic در آرلینگتون واقع است ، ایالت ویرجینیا به دلیل حضور سنگین سازمان هایی مانند وزارت دفاع ، امنیت داخلی و Booz Allen Hamilton – ادوارد اسنودن واقع شده است. آخرین کارفرما اما CIA چه علاقه خاصی به برنامه Pokémon Go خواهد داشت؟ راستش … گفتن این کار سخت است.

Pokémon Go متفاوت است – هیچ برداشتی وجود ندارد

این برنامه بیشتر از تعداد زیادی بازی و برنامه برای موبایل قابل استفاده است. همانطور که سارا حیدر ، مهندس پریسکپ اشاره می کند؛ برنامه دسترسی به مخاطبین شما را درخواست نمی کند ، و همچنین شما را به دعوت دوستان خود دعوت نمی کند. حتی مکانیک اجتماعی مجازی ندارد.

  OPSEC چیست و چرا به آن احتیاج دارید؟

این برنامه به همه چیزهایی که درباره بازی های آنلاین می دانیم می پردازد. بازیکن به جای ماندن در داخل ، باید به بیرون برود. به جای برقراری ارتباط با دیگران از طریق برنامه ، بازیکنان Pokémon Go چاره ای جز گفتگو با افراد اطراف خود ندارند (هیچ برنامه چت درون بازی وجود ندارد). به هیچ وجه بازیکنان انگیزه ای برای گفتگو با یکدیگر ندارند ، زیرا این بازی توضیحی در بازی ندارد. از مردم انتظار می رود مکانیک را برای خودشان مشخص کنند ، سپس نکاتی را با یکدیگر در زندگی واقعی به اشتراک بگذارند (یا حداقل بیش از انجمن های شخص ثالث و گروه های چت).

بنابراین برداشت داده ها کجاست؟ این دوربین به کابوس حریم خصوصی تبدیل نشده است که برای اولین بار به نظر می رسد. و در حالی که Pokémon Go در ابتدا سعی در دستیابی به کل حساب Google شما داشت ، این از آن زمان برطرف شده است. هیچ کاری برای جلوگیری از ورود به نام مستعار با نام کاربری تازه ایجاد شده وجود ندارد ، و ویژگی واقعیت افزوده جای نگرانی ندارد زیرا می توانید به سادگی آن را خاموش کنید. برای خاموش کردن AR هیچ مجازاتی وجود ندارد و حتی ممکن است مقداری باتری را نیز ذخیره کند.

آیا دوست دولت پوکمون یا دشمن است?

تصور این که دولت واقعاً در مورد Pokémon Go چه فکر می کند دشوار است و هیچ نشانه کمی وجود ندارد که این برنامه در واقع یک نقشه سازمان یافته برای تبدیل کاربران به هواپیماهای بدون سرنشین نظارتی است که آماده استفاده به عنوان یک زامبی است..

  شبکه ضد جاسوسی؟ آستوریا ممکن است جواب را حفظ کند

حتی نمایه مکان از برنامه به نظر بی فایده است ، با توجه به اینکه مردم در حال کاوش در مناطقی و معابر هستند که در غیر این صورت آنها را نادیده می گیرند. اگر برنامه کاربر را هدایت می کند ، داده ها چقدر در مورد کاربر به ما می گوید؟ زیاد نیست.

با حداکثر ExpressVPN می توان تصور کرد Pokémon Go به عنوان یک توطئه توسط شرکت های بیمه درمانی به ما کمک کند تا بیشتر ورزش کنیم. ممکن است صاحبان خانه های اقتصادی در صنعت داروسازی برنامه را ممنوع اعلام کنند ، زیرا گزارش شده است که Pokémon Go می تواند یک درمان عالی برای افسردگی باشد – این فروش قرص زیادی در خط است!

در واقع ، بیرون رفتن برای پیاده کردن در Pokéstop محلی ، یا قدم زدن در اطراف محله خود برای گرفتن Pokémon هنگام صحبت با غریبه ها در مورد آخرین راهنمایی ها و ترفندها ، به احتمال زیاد با منافع یک کشور اقتدارگرای سرمایه دار فاصله ندارد..

حرکت در امتداد هیچ چیز برای دیدن اینجا نیست

ExpressVPN معتقد است که دولت هنگام شناسایی روند ، احتمالاً به همان اندازه بقیه سرسخت است.

دولت ها مانند بسیاری دیگر ، محكوم به تماشای فن آوری در شیوه ی سازماندهی ، اطلاع رسانی و سرگرمی خود هستند – با این استثناء ممكن است افراد صاحب قدرت از تجمل سرمایه گذاری پول دیگران در فن آوری ، كه امیدوارند باعث شود خودشان نتیجه بگیرند ، استفاده كنند..

بنابراین نفرت و شکار مبارک را نادیده بگیرید! شما را در Pokégym می بینیم!

آیا یک توطئه بزرگ Pokémon Go وجود دارد؟ احتمالا نه
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.