Ako natrvalo odstrániť svoj účet Pokémon Go

Choď ďalej, Candy Crush: Pokémon Go je oficiálnym kráľom mobilných hier. Iba v USA je viac ako 20 miliónov používateľov a nie je nedostatok trénerov Pokémon, ktorí by ich všetky chytili.

Ale pre tých, ktorí sa obávajú, že Pokémon Go ohrozuje ich súkromie na internete, táto príručka vám ukáže ako odstrániť profil Pokémon Go.

Poznámka: Keď odstránite svoj profil, stratíte všetky herné údaje spojené s vaším herným účtom. Žiadosti o vymazanie profilu sú nevratné, Pred pokračovaním si preto premyslite dvakrát!

Skoč do…

Pokémon Go a vaše súkromie
Ako odstrániť profil Pokémon Go
Urobte viac pre ochranu vášho súkromia na internete

Pokémon Go a vaše súkromie

Predtým, ako pôjdete na všetko, mali by ste sa dozvedieť o druhoch informácií, ktoré od vás Pokémon Go zhromažďuje. Tie obsahujú:

  • Základné informácie o účte: vaše meno, dátum narodenia a buď váš e-mail Pokémon Trainer Club, e-mailová adresa Google alebo e-mailová adresa Facebooku. Ak vytvárate účet pre dieťa, Pokémon GO zhromaždí vyššie uvedené informácie aj pre detského používateľa.
  • Informácie o použití: Cookies a podobné technológie sa môžu použiť na identifikáciu a sledovanie toho, ako používate Pokémon GO. Okrem Niantic (vývojári Pokémon GO) môžu tretie strany, ktoré pracujú s Niantic, tiež ukladať cookies na vaše zariadenie..
  • Informácie o zariadení: Niantic môže pomocou „identifikátorov zariadení“ získať informácie o type zariadenia a nastaveniach zariadení, ktoré používate na prístup k hre.
  • Informácie o umiestnení: Pri hraní Pokémon GO sa zhromažďujú a ukladajú vaše používateľské meno a údaje o fyzickej polohe.
  Ako odstrániť Adware

Ako Pokémon GO využíva moje informácie?

Po zhromaždení vašich informácií si ich spoločnosť Niantic môže ponechať sama a zdieľať ich s nasledujúcimi stranami:

  • Spoločnosť Pokémon: akékoľvek informácie, ktoré zdieľate pri registrácii / hraní Pokémon GO, môžu byť odovzdané spoločnosti TPC. Niantic nezodpovedá za to, čo spoločnosť TPC robí s vašimi informáciami.
  • Tretie strany: Niantic spolupracuje s poskytovateľmi služieb tretích strán, aby vám priniesol Pokémona GO. Akékoľvek informácie, ktoré zdieľate počas hrania hry, sa dajú týmto spoločnostiam preniesť na účely výskumu a analýzy.
  • Iné podniky: v prípade, že sa spoločnosť Niantic zapojí do obchodných transakcií a / alebo sa získa inou spoločnosťou, vaše informácie môžu byť zverejnené alebo prenesené ako súčasť transakcie.
  • Právne orgány: Spoločnosť Niantic môže zverejniť informácie, ktoré od vás zhromažďuje, ak to vyžaduje zákon na vyšetrovacie účely.

Môžem sa odhlásiť zo zdieľania informácií v Pokémon GO?

Ak si chcete užiť všetky funkcie služby Pokémon GO, musíte súhlasiť so zdieľaním vyššie uvedených informácií.

Môžete však podať žiadosť o zmenu / vymazanie informácií alebo o zrušenie zdieľania informácií o sebe alebo vašom oprávnenom dieťaťu e-mailom na adresu [email protected]..

Je Pokémon GO v bezpečí?

Pokémon GO je veľa zábavy a je v poriadku hrať, ak používatelia zostanú ostražití. Dokonca aj potom si používatelia musia byť vedomí obrovského množstva informácií, ktoré sa zbierajú pri hraní hry.

Napríklad sa vyskytli incidenty, keď lupiči predstierali, že ponúkajú vzácny Pokémon. Tieto fyzické nebezpečenstvá sú vždy možné pri hraní hier, ktoré zhromažďujú a zdieľajú informácie o vašej polohe.

Nezabúdajte preto na to, že hru nebudete hrať sami, buďte vždy unavení z okolia a zvážte použitie pseudonymných informácií pre svoj herný účet. Nevzdávajte sa zdravého rozumu … aj keď je pred vami Charizard!

  Ako odinštalovať a odstrániť Dropbox

Ako odstrániť profil Pokémon Go

Krok 1: Prejdite na formulár žiadosti o vymazanie profilu Pokémon Go na oficiálnej webovej stránke podpory Pokémon Go.

Krok 2: Vyplňte všetky otázky a začiarknite všetky políčka označené červenou hviezdičkou (*). Toto sú povinné otázky týkajúce sa podrobností o vašom účte.

vyplňte formulár na vymazanie profilu

Krok 3: Ak odstraňujete účet pre niekoho mladšieho ako 13 rokov, začiarknite políčko nižšie Vyberte, či túto žiadosť odosielate v mene dieťaťa mladšieho ako 13 rokov.

začiarknite toto vekové pole pre osoby mladšie ako 13 rokov

Krok 4: Pred odoslaním formulára začiarknite políčko pod Skontrolujte, či ste človek. Nedovoľte, aby za vás Pokémon vymazal váš účet!

kliknutím na políčko overíte, že ste človek

Krok 5: hit Predložiť. Vaša žiadosť o vymazanie profilu bude podaná a posúdená.

Urobte viac pre ochranu vášho súkromia na internete

Teraz, keď už nie ste na Pokémon Go, čo ešte môžete urobiť pre zvýšenie vášho súkromia na internete? Tu je niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť.

  1. Použite ExpressVPN. Pri „pozastavení“ webu Google & História aplikácií bráni spoločnosti Google zhromažďovať údaje o vás, nebráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb sledovať, čo robíte online, a prípadne ich zdieľať s korporáciami a vládami. Ak chcete skryť svoju online aktivitu pred poskytovateľom internetových služieb, použite sieť VPN, napríklad ExpressVPN.
  2. Použite prehliadač Tor. Tor skryje vašu polohu a online aktivity pred kohokoľvek, kto robí dohľad nad sieťou alebo analýzu prenosu, takže vaša internetová aktivita sa dá len ťažko zistiť. Je to jedna z vašich najlepších stávok na udržiavanie anonymity online. Ak chcete maximalizovať účinnosť Tor, prečítajte si tieto tipy: Chcete, aby Tor skutočne pracoval?

Bezpečné prehliadanie, všetci!

Chcete ďalšiu pomoc s odstránením rušenia z online života? Pozrite si príručky ExpressVPN o:

> Odstraňujú sa rozšírenia prehliadača Chrome

> Odstraňuje sa Dropbox

  Antivírusové recenzie: Skutočne vás chránia Kaspersky a Norton Internet Security?

> Odstraňuje sa váš účet na Facebooku

> Odstraňuje sa Facebook Messenger

> Odstraňujú sa funkcie Nájsť môj iPhone, Nájsť môj iPad a Nájsť môj Mac

> Odstraňuje sa váš účet Gmail

> Odstránenie vašej histórie Google

> Odstraňujú sa vaše fotky Google

> Odstránenie histórie prehľadávania pevného disku

> Odstraňuje sa váš účet na Instagrame

> Odstránenie histórie prehliadača Internet Explorer

> Odstraňuje sa Safari

> Odstraňuje sa váš účet Snapchat

> Odstraňuje sa váš účet Tinder

> Odstraňuje sa váš účet Twitter

> Odstraňovanie programu WhatsApp Messenger

> Odstraňuje sa váš účet Yahoo Mail

Ako natrvalo odstrániť svoj účet Pokémon Go
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.