ExpressVPN un OpenMedia apvienojas ar interneta apspiešanu

saglabāt saiti

ExpressVPN lepojas, ka ir kopā ar OpenMedia daudzos projektos, kuru mērķis ir aizsargājot internetu.

OpenMedia strādā, lai internets būtu atvērts, pieejamu un bez uzraudzības.

2008. gadā dibinātais OpenMedia ir sekmīgi veicinājis tīkla neitralitāti, palīdzējis Kanādā apgāzt aprēķināto interneta lietojumu un ir pastāvīgs krustnesis cīņā pret NSA uzraudzību. Viņi ir a nenogurstošs kampaņas dalībnieks visām tiešsaistes brīvībām, visur.

Jaunākās OpenMedia kampaņas ietver Saites saglabāšanu, Pārtraukt slepenību un Bez viltus internetu.

Saglabāt saiti nesaka hipersaites nodokli

Saglabāt saiti ir kampaņa, kas vērsta pret priekšlikumiem ES par plašu jaunu hipersaites maksu, kas ietekmēs ikvienu, kurš izmanto internetu, citiem vārdiem sakot, visi.

ES priekšlikumā paredzēts paplašināt autortiesību noteikumus, iekļaujot hipersaites, piešķirot lielajiem izdevējiem tiesības iekasēt uzņēmējdarbības nodevas par saiti uz saturu.

Jūs varat dzīvot ārpus ES un domājat, ka politika jūs neietekmēs. Bet jūs maldāties. ES pārstāv aptuveni piekto daļu no pasaules interneta trafika. Tātad, pat ja nedzīvojat ES, noteikti to dara arī dažas no jūsu iecienītākajām vietnēm.

Saites ir ļoti svarīgas vārda brīvībai tiešsaistē, un, cenzējot tās, tiks pārkāpts Web, kā mēs to zinām.

Web bez saitēm ir kā pasaule bez ceļiem.

Saites ir tas, kas dod mums iespēju piekļūt vislielākajai cilvēku zināšanu un pieredzes kolekcijai, kādu tā jebkad ir redzējusi. Šis ES priekšlikums būtībā vēlas novērst daudzus interneta brīnumus.

Nav par vēlu pārtraukt šo interneta brīvības aizskaršanu, taču mums ir jārīkojas tagad, pirms tā nonāk ārpus kontroles. Parakstiet paziņojumu Saglabāt saiti, lai pateiktu NĒ, lai saistītu nodokli.

  9 populārākās .onion vietnes no tumšā tīmekļa dziļumiem

Pārtraukt slepenības cīņas ar TPP

Pārtrauciet slepenības kampaņas pret Klusā okeāna partnerību (TPP), kas ir “lielākais un slepenākais nolīgums pasaules vēsturē”..

Pēc piecu gadu slepenības TPP birokrāti beidzot atbrīvoja šo brutālo globālo vienošanos, un, ja tā tiks ieviesta, TPP cenzēs Web, kriminalizēs tiešsaistes aktivitātes un maksās interneta lietotājiem naudu. TPP tiks iekļauti bargāki intelektuālā īpašuma likumi, īpaši autortiesību nosacījumos.

Vairāk nekā trīs miljoni cilvēku jau ir parakstījuši OpenMedia Stop the Secrecy petīciju pret TPP slepenību, taču ir pienācis laiks sniegt pēdējo triecienu..

Klausieties savu balsi TAGAD un pieprasīt, lai tirdzniecības ministri vienreiz un uz visiem laikiem noraidītu TPP interneta cenzūras plānu.

Netiek veikts viltus internets Facebook vietnē Internet.org

Mēs visi tagad zinām, ka Zuckerberga platforma Internet.org nav īstais internets. Interneta lietotāji visā pasaulē labprātāk izmantotu savu ietekmi uz labu un reklamētu reālu atvērtu internetu, nevis viltus atdarinājumu.

Internet.org nodrošina piekļuvi kvazi-internetam, kur izvēlētajiem pakalpojumiem tiek piešķirta prioritāte salīdzinājumā ar citiem. Shēma apdraud jauninājumus, vārda brīvību un privātumu tiešsaistē; un tas bloķē daudzu pasauli iecienīto vietņu, lietotņu un pakalpojumu pieejamību visiem ar vienādiem noteikumiem.

Standieties ar miljoniem visā pasaulē un pieprasiet, lai Zuckerberg pārtrauc piekļuves ierobežošanu bezmaksas un atvērtajam internetam, parakstot petīciju No Fake Internet.

Viens cilvēks var kaut ko mainīt

OpenMedia 2008. gadā dibināja Vankūveras interneta tiesību aizstāvis Stīvs Andersons. Viss sākās ar tikai viena parasta puiša lēmumu rīkoties.

Visi vienā brīdī sev ir jautājuši: “Bet ko var darīt viens cilvēks?” Tas šķiet retoriski, taču Stīvs Andersons patiesībā viltoja atbildi:

“Mums visiem ir kaut kas, ko varam dot šīm kustībām, un mēs visi esam stiprāki, ja varam to visu apvienot.”

  Interneta hakeri: izskaidrota pikšķerēšana un sadrumstalotība

Varbūt ir pienācis laiks mēs visi izlemt kaut ko mainīt.

ExpressVPN un OpenMedia apvienojas ar interneta apspiešanu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.